Niepowstrzymany Pawełek

Należy do dziesiątki najbardziej zmodyfikowanych ludzi na świecie. Niepowstrzymany Pawełek – Unstoppable Pauly. W jego przypadku wszystko zaczęło się bardzo niewinnie. Urodził się jako urocze maleństwo, potem zaczął dorastać i kawałek po kawałku wypełniać pustkę psychiczną nowymi dodatkami fizycznymi.

Niepowstrzymany Pawełek - Unstoppable Pauly

Z imieniem „niepowstrzymany” byłoby głupio zrezygnować z modyfikacji po paru kolczykach. Jak sam pisze na swojej stronie, urodził się „niekompletny”, a wszystkie modyfikacje, które możemy oglądać są uzewnętrznieniem jego wyimaginowanego „ja”. Ten facet w wieku 23 lat ma z pewnością największe nozdrza w całym zachodnim świecie (jeśli dobrze się przyjrzysz to z pewnością dostrzeżesz jego mózg) plus całkiem sporą baterię innych „modsów ciała”. To blizny wycięte na jego policzkach oraz czole, podzielony język, kopuły silikonowe umieszczone pod skórą czoła i wiele więcej. Tak widzi siebie w swoich marzeniach a wszelkie „przeróbki” pozwalają mu być szczęśliwym. Czy już trochę przegiął oceńcie sami… Kliknijcie, aby powiększyć zdjęcia.

Niepowstrzymany Pawełek raz (Unstoppable Pauly 01)
Niepowstrzymany Pawełek dwa (Unstoppable Pauly 02)
Niepowstrzymany Pawełek trzy (Unstoppable Pauly 03)
Oceń: 4/5 z 2 ocen
Udostępnij:

Może Ci się również spodoba

Subskrybuj
Powiadom o
guest

5 komentarzy
Najstarsze
Najnowsza Najczęściej głosowano
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
normalny
normalny

LOL! świrów na świecie nie brakuje!

dsar
dsar

kretyn

Iza
Iza

Byłby fajnym,przystojnym facetem gdyby sie tak nie oszpecił,ble

tryczu
tryczu

poczytajcie co ma do powiedzenia a dopiero później wyraźcie swoja opinie .. mam tu na myśli pisanie coś typu kretyn.. komu to przeszkadza, że się tak czy inaczej wydzierał lub ma tu i tam kolczyki.. ludzie zastanówcie się zanim coś takiego napiszecie ;] każdy ma swój własny styl a przy nim indywidualne ograniczenia z nim powiązane.. jak widać on jeszcze ograniczeń nie odnalazł xD hehhe ;P xD

Marcin
Marcin

Każdy ma swój styl
mi tam się podoba