Niepowstrzymany Pawełek

Należy do dziesiątki najbardziej zmodyfikowanych ludzi na świecie. Niepowstrzymany Pawełek – Unstoppable Pauly. W jego przypadku wszystko zaczęło się bardzo niewinnie. Urodził się jako urocze maleństwo, potem zaczął dorastać i kawałek po kawałku wypełniać pustkę psychiczną nowymi dodatkami fizycznymi.


     

Z imieniem “niepowstrzymany” byłoby głupio zrezygnować z modyfikacji po paru kolczykach. Jak sam pisze na swojej stronie, urodził się “niekompletny”, a wszystkie modyfikacje, które możemy oglądać są uzewnętrznieniem jego wyimaginowanego “ja”. Ten facet w wieku 23 lat ma z pewnością największe nozdrza w całym zachodnim świecie (jeśli dobrze się przyjrzysz to z pewnością dostrzeżesz jego mózg) plus całkiem sporą baterię innych ‘modsów ciała’. To blizny wycięte na jego policzkach oraz czole, podzielony język, kopuły silikonowe umieszczone pod skórą czoła i wiele więcej. Tak widzi siebie w swoich marzeniach a wszelkie “przeróbki” pozwalają mu być szczęśliwym. Czy już trochę przegiął oceńcie sami… Kliknijcie, aby powiększyć zdjęcia.

Oficjalna strona Pawełka: tutaj, Facebook: tutaj

Niepowstrzymany Pawełek raz (Unstoppable Pauly 01)

Niepowstrzymany Pawełek dwa (Unstoppable Pauly 02)

Niepowstrzymany Pawełek trzy (Unstoppable Pauly 03)

   

Może Ci się spodobać...

5 komentarzy

 1. normalny pisze:

  LOL! świrów na świecie nie brakuje!

 2. dsar pisze:

  kretyn

 3. Iza pisze:

  Byłby fajnym,przystojnym facetem gdyby sie tak nie oszpecił,ble

 4. tryczu pisze:

  poczytajcie co ma do powiedzenia a dopiero później wyraźcie swoja opinie .. mam tu na myśli pisanie coś typu kretyn.. komu to przeszkadza, że się tak czy inaczej wydzierał lub ma tu i tam kolczyki.. ludzie zastanówcie się zanim coś takiego napiszecie ;] każdy ma swój własny styl a przy nim indywidualne ograniczenia z nim powiązane.. jak widać on jeszcze ograniczeń nie odnalazł xD hehhe ;P xD

 5. Marcin pisze:

  Każdy ma swój styl
  mi tam się podoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *