Jak się pozbyć tatuażu?

Stworzenie oryginalnego dzieła na swoim ciele przyczynia się do niezadowolenia ze swojego wyglądu? A może po prostu dana grafika już się znudziła czy też była nieprofesjonalnie wykonana? Na szczęście wielu osób zostało wdrożone do działania innowacyjne urządzenie, które pozwala pozbyć się tatuażu w szybki sposób. Wystarczy zorientowanie się, gdzie nam jest najbliżej do odpowiedniej kliniki medycyny estetycznej, wyposażonej w wysokiej klasy laser PicoSure. Odpowiada on właśnie za to, że skóra powraca do dawnego wyglądu ze swoim pełnym powabem.

Fachowe, laserowe usuwanie tatuażu

Laser PicoSure pozwala na osiągnięcie właściwego efektu. Lekarz medycyny estetycznej, wykwalifikowany w laseroterapii, kieruje laser pikosekundowy na skórę – jego światło dociera do głębszych warstw, gdzie umiejscowione zostały cząstki pigmentu. Światło to zamieniane jest w energię kinetyczną, która rozdrabnia pigment na malutkie fragmenty, po czym są one usuwane z organizmu naturalnymi procesami. Niepotrzebne substancje są w pełni eliminowane przez układ limfatyczny. Zabieg taki może trwać 5-60 minut w zależności od tego jaką posiadamy powierzchnię tatuażu, jakie zostały użyte barwy oraz ile ich jest. Całkowite pozbycie się tatuażu może nastąpić po kilku sesjach, gdyż wszystko zależy od tego, jaką metodą został on zrobiony (amatorskie dzieła usuwa się szybciej od tych stworzonych profesjonalnie).

Stosowanie się do zaleceń

Usunięcie tatuażu przy użyciu lasera jest w pełni bezpieczne, a bezpośrednio po zabiegu możemy spodziewać się zaczerwienienia i opuchnięcia. Krótki czas rekonwalescencji jest znamienity, a tym co należy wziąć pod uwagę są szczególne zalecenia. O nich powie nam lekarz medycyny estetycznej. Najczęściej trzeba unikać opalania oraz słońca zwłaszcza na miejsca, w których był tatuaż, a także zniwelować możliwość przegrzania się. Tatuaż, który zostanie perfekcyjnie usunięty odejdzie w niepamięć, a my będziemy mogli cieszyć się na nowo odzyskaną skórą. Co więcej, użycie do przeprowadzenia zabiegu lasera PicoSure sprawia, że skóra odzyskuje blask, napięcie, wygładzenie – jest to możliwe dzięki stymulacji skóry do zwiększenia produkcji kolastyny i elastyny. Nic więcej zatem nie trzeba, by móc poczuć się pięknie i estetycznie.

Tatuaż i jego pożegnanie

Pozostaje zatem umówienie się na konkretny termin w celu konsultacji, a potem poddanie się przeprowadzenia tego bezinwazyjnego zabiegu np w gabinecie medycyny estetycznej https://medistica.com.pl/lasery/laser-discovery-pico/. Znieczulenie nie musi być stosowane, wobec czego zniesiemy do łatwo. Szybkie działanie, które skutecznie pozwoli z powrotem odzyskać jednolity koloryt skóry jest priorytetem. Zapewnijmy sobie zatem ten komfort i pozwólmy na luksus, który powróci z nawiązką w postaci doskonałego samopoczucia i pewnego spojrzenia w lustro, gdzie nie będą już widoczne tatuaże. Nowy rozdział może zostać śmiało rozpoczęty – skóra odzyska schludny look, który w sam raz będzie mógł zostać dopasowany do wielu stylizacji, których wcześniej nie mogłoby się założyć ze względu na zabarwienie w konkretnej lokalizacji na ciele.

Oceń: 4.7/5 z 4 ocen
Udostępnij:

Może Ci się również spodoba

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze