Gęste i długie rzęsy dla każdej z kobiet

Długie i gęste rzęsy to marzenie bardzo wielu kobiet, które starają się osiągnąć efekt różnymi metodami. Czasami wystarczą po prostu świetne odżywki i tusz – innym razem to zbyt mało. Aby efekt był bardziej spektakularny czy wręcz wieczorowy, a spojrzenie nabrało jeszcze mocniejszego wyrazu, potrzebne są tak zwane sztuczne rzęsy. Idealnym rozwiązaniem będą wtedy rzęsy kępki, które każda kobieta może aplikować sobie samodzielnie w domu.

Rzęsy kępki do samodzielnego aplikowania w domu

Niektóre kobiety decydują się na przedłużenie rzęs metodą 1 do 1 w gabinecie kosmetycznym, inne nie są jednak na stałe tak mocno ingerować w swoje rzęsy naturalne. Pragną tylko od czasu do czasu zagęścić swoje naturalne rzęsy, oraz wydłużyć je, na przykład przed jakąś ważną imprezą czy spotkaniem. To właśnie z myślą o takich kobietach przygotowano zatem rzęsy kępki, które w bardzo prosty sposób każda pani może zaaplikować sobie po prostu w domu. Wystarczy odrobina wprawy, by dosłownie w kilka chwil wyczarować sobie przed lustrem spojrzenie niczym prawdziwa Szeherezada – długie i gęste rzęsy będą okalały linię oka, nadając mu wyrazistości i głębi.

Co to są rzęsy kępki

Rzęsy kępki to najprostszy i najszybszy sposób na przedłużenie i zagęszczenie swoich naturalnych rzęs w domu. Jedna kępka zawiera aż do dziesięciu rzęs, najczęściej są to rzęsy syntetyczne jedwabne, które są niezwykle delikatne i lekkie i wyglądają bardzo naturalnie. Przygotowane są w ten sposób, że po ich aplikacji niweluje się efekt tak zwanego opadającego kącikach oczu. Przykleja się je pomiędzy kępkami własnych rzęs, a następnie można normalnie wykonać makijaż z użyciem eyelinera czy tuszu. Spojrzenie nabiera wyrazistości, rzęsy po zewnętrznej linii oka są dłuższe niż po wewnętrznej, co wygląda bardzo naturalnie i seksownie. W przypadku tego rodzaju rzęs ważne jest również to, że umiejętne ich zdejmowanie pozwala na wielokrotne używanie konkretnych kępek. Jedno opakowanie może zatem starczyć naprawdę na długo, szczególnie jeżeli rzęsy te przykleja się tylko okazjonalnie.

Jak mocuje się rzęsy kępki

Mocowanie rzęs kępek wymaga odrobiny wprawy, dlatego też warto po prostu trenować w wolnym czasie. Do ich założenia potrzebna jest tak naprawdę tylko wygodna penseta oraz specjalny klej. Poszczególne kępki rzęs mocuje się pomiędzy własnymi rzęsami, warto robić to naprzemiennie, tak by osiągnąć równy i symetryczny efekt. więcej na temat tych rzęs można poczytać na niezwykle ciekawej stronie https://professional-lashes.pl/, na której można zapoznać się z różnymi ciekawostkami i trikami, ale też nowościami dotyczącymi stylizowania rzęs i dbania o nie. To zatem profesjonalne źródło wiedzy dla maniaczek urody, które zawsze pragną wyglądać idealnie oraz uwodzić seksownym spojrzeniem.

Oceń: 3.3/5 z 3 ocen
Udostępnij:

Może Ci się również spodoba

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze