Gdańsk Tattoo Konwent 2012

Dokładnie czwarty rok z rzędu miłośnicy tatuaży oraz innych modyfikacjach ciała będą mieli okazję spotkać się na organizowanym w Gdańsku festiwalu Tattoo Konwent. Pod koniec lipca (28. i 29. dnia) Stocznia Gdańska po raz kolejny będzie miejscem, gdzie oprócz atrakcji związanych ze światem tatuażu, posłuchać będzie można dobrej muzyki i obejrzeć w akcji najlepszych artystów.

Dla przypomnienia:
Tattoo Konwent to cykliczny (coroczny) festiwal tatuażu połączony z koncertami, a także innymi atrakcjami, które skupiają się wokół tematów związanych z tatuażem artystycznym. Sam pomysł imprezy narodził się w 2009 roku w Gdańsku. Obecnie odbywają się dwie imprezy pod szyldem Tattoo Konwent:

  • Wrocław Tattoo Konwent – pierwsza edycja imprezy miała miejsce 28-29 kwietnia 2012 i okazała się dużym sukcesem – odwiedziło ją ponad 3 tysiące osób.
  • Gdańsk Tattoo Konwent – w tym roku odbędzie się czwarta odsłona festiwalu (28-29 lipca). Poprzednią edycję odwiedziło blisko 4 tysiące osób przez dwa dni

Gdański festiwal to nie tylko tatuaże. Niezwykłych i oczywiście mocnych wrażeń muzycznych dostarczą nam takie polskie zespoły jak Blade Loki, Schizma, Bulbulators, Street Chaos, Drown My Day, Collina oraz AYS. Z grona zagranicznych gwiazd niesmamowitą dawkę energii zaaplikują nam Mad Sin z Niemiec oraz Trapped Under Ice z USA. Organizatorzy przygotowali również masę pokazów takich jak FreakShow Lorda Insanity, taniec burleski w wykonaniu Xarah van den Vielenregen, pokaz Suspension w wykonaniu grupy The Hooked Friends, czy taneczny teatr tańca DzikiStyl Company.

Gdańsk Tattoo Konwent 2012
28 lipca do 29 lipca 2012
Centrum Stocznia Gdańska
ul. Wałowa 27a, Gdańsk, Polska

Bilety (ceny w przedsprzedaży):
– Jednodniowy – 25 zł
– Dwudniowy – 35 zł

plakat - Gdańsk Tattoo Konwent 2012

Pełna lista artystów, wystawców, atrakcji i konkursów dostępna jest na stronie organizatora tattookonwent.pl

Nie może tam zabraknąć żadnego miłośnika tatuażu!
Zapraszamy wszystkich do odwiedzenia Gdańsk Tattoo Konwent 2012 oraz podzielenia się wrażeniami po festiwalu w komentarzach!

Oceń: 3.5/5 z 2 ocen
Udostępnij:

Może Ci się również spodoba

Subskrybuj
Powiadom o
guest

2 komentarzy
Najstarsze
Najnowsza Najczęściej głosowano
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
kuku
kuku

bedzie mozna tam sobie dziare zsrobic? :D