Tattoo Festival Łódź 2010

Tattoofestival Łódź 2010Mam przyjemność poinformować, iż w dniach 20-21 lutego w Łodzi – polskiej stolicy muzyki drum’n’bass – w klubie muzycznym Dekompresja odbędzie się trzecia już edycja ogólnopolskiego festiwalu tatuażu. W tym roku, na dwudniowy konwent, organizatorzy zaprosili ponad 50-ciu wystawców z całej Polski. Będzie na co popatrzeć.


     

Wśród zaproszonych osób będziemy mogli spotkać najlepszych polskich tatuatorów, piercerów, przedstawicieli wydawnictw i portali dla ludzi kochających tatuaże oraz wszelkie modyfikacje ciała. Nie zabraknie także stoisk z kosmetykami, sprzętem do tatuowania i przekłuwania, oraz odjazdowymi ciuchami.

W trakcie konwentu odbędą się konkursy tatuażu aż w 9-ciu kategoriach, tj. w sobotę – tatuaż mały czarno-biały, tatuaż duży kolorowy, kompozycja damska, tatuaż pierwszego dnia festiwalu, oraz w niedzielę – tatuaż duży czarno-biały, tatuaż mały kolorowy, kompozycja męska, tatuaż autorski, tatuaż drugiego dnia festiwalu.

banner Tattoofestival Łódź 2010Wszyscy odwiedzający festiwal tatuażu zobaczą mnóstwo niepowtarzalnych, a czasem mrożących krew w żyłach atrakcji. Zarówno w sobotę, jak i niedzielę na scenie Dekompresji zagoszczą specjaliści od suspension, czyli podwieszania. Ponadto swoje pięć minut będzie miała wizażystka i stylistka Małgorzata Jakubowska, oraz szkoła tańca Lilla House. Będzie również kilka innych niespodzianek m.in. mini aukcja charytatywna.

Jak możemy przeczytać na oficjalnej stronie festiwalu, w wyniku rosnącego zainteresowania łódzkim konwentem i coraz większej liczbie odwiedzających, obsługa gastronomiczna będzie przeniesiona do sąsiadującej z klubem Dekompresja restauracji Szampańska.

Bilety w cenie 30PLN (1 dzień) oraz 40 PLN (2 dni) do nabycia na stronie konwentu. Oficjalnymi partnerami imprezy są m.in. Tattoofest, Tatuaż Ciało i Sztuka, TattooArt.pl, The Tattoo, Hardcore Tattoo oraz Eska Rock.

Kiedy: 20-21 lutego 2010
Gdzie: klub muzyczny Dekompresja
91-027 Łódź, Limanowskiego 200
tel./fax +48 42 686 13 16

Organizatorom i odwiedzającym życzymy dobrej zabawy i niepowtarzalnej atmosfery! Nie zapomnijcie podzielić się swoimi wrażeniami po zakończonej imprezie na stronach naszego bloga.

   

Może Ci się spodobać...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *