Tattoo Festival Łódź 2010

Mam przyjemność poinformować, iż w dniach 20-21 lutego w Łodzi – polskiej stolicy muzyki drum’n’bass – w klubie muzycznym Dekompresja odbędzie się trzecia już edycja ogólnopolskiego festiwalu tatuażu. W tym roku, na dwudniowy konwent, organizatorzy zaprosili ponad 50-ciu wystawców z całej Polski. Będzie na co popatrzeć.

Wśród zaproszonych osób będziemy mogli spotkać najlepszych polskich tatuatorów, piercerów, przedstawicieli wydawnictw i portali dla ludzi kochających tatuaże oraz wszelkie modyfikacje ciała. Nie zabraknie także stoisk z kosmetykami, sprzętem do tatuowania i przekłuwania, oraz odjazdowymi ciuchami.

W trakcie konwentu odbędą się konkursy tatuażu aż w 9-ciu kategoriach, tj. w sobotę – tatuaż mały czarno-biały, tatuaż duży kolorowy, kompozycja damska, tatuaż pierwszego dnia festiwalu, oraz w niedzielę – tatuaż duży czarno-biały, tatuaż mały kolorowy, kompozycja męska, tatuaż autorski, tatuaż drugiego dnia festiwalu.

Tattoofestival Łódź 2010

Wszyscy odwiedzający festiwal tatuażu zobaczą mnóstwo niepowtarzalnych, a czasem mrożących krew w żyłach atrakcji. Zarówno w sobotę, jak i niedzielę na scenie Dekompresji zagoszczą specjaliści od suspension, czyli podwieszania. Ponadto swoje pięć minut będzie miała wizażystka i stylistka Małgorzata Jakubowska, oraz szkoła tańca Lilla House. Będzie również kilka innych niespodzianek m.in. mini aukcja charytatywna.

Jak możemy przeczytać na oficjalnej stronie festiwalu, w wyniku rosnącego zainteresowania łódzkim konwentem i coraz większej liczbie odwiedzających, obsługa gastronomiczna będzie przeniesiona do sąsiadującej z klubem Dekompresja restauracji Szampańska.

Bilety w cenie 30PLN (1 dzień) oraz 40 PLN (2 dni) do nabycia na stronie konwentu. Oficjalnymi partnerami imprezy są m.in. Tattoofest, Tatuaż Ciało i Sztuka, TattooArt.pl, The Tattoo, Hardcore Tattoo oraz Eska Rock.

Kiedy: 20-21 lutego 2010
Gdzie: klub muzyczny Dekompresja
91-027 Łódź, Limanowskiego 200
tel./fax +48 42 686 13 16

Organizatorom i odwiedzającym życzymy dobrej zabawy i niepowtarzalnej atmosfery! Nie zapomnijcie podzielić się swoimi wrażeniami po zakończonej imprezie na stronach naszego bloga.

Oceń: 4/5 z 2 ocen
Udostępnij:

Może Ci się również spodoba

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze