Forum o tatuażach, piercingu itd.

Mamy przyjemność poinformować o długo oczekiwanym przez Was forum. W dniu dzisiejszym udało się uruchomić małe, skromne forum, które pomoże Wam zdobyć dodatkowe informacje związane z tematyką tatuażu, piercingu oraz modyfikacji ciała. Od dzisiaj będziecie się mogli dzielić swoimi opiniami i przemyśleniami – do czego serdecznie namawiamy. Jest jednak kilka rzeczy, o których musicie wiedzieć…

Forum oparte jest o silnik bbPress.org dlatego różni się trochę od pozostałych for. Jest jednak bardzo proste w obsłudze i posiada popularne funkcjonalności, czyli prywatne wiadomości oraz wgrywanie avatarów. Avatary pochodzące z serwisu Gravatar.com – oznacza to, że musicie założyć darmowe konto w tym właśnie serwisie, aby Wasz avatar wyświetlał się.

Pamiętajcie również, że obecnie jest to wersja beta, więc mogą występować drobne usterki. W razie problemów z korzystaniem z forum – skorzystajcie z działu Kontakt i poinformujcie nas o tym. Postaramy się szybko zadziałać.

To tyle przynudzania. Zapraszamy do rejestrowania się i do dyskusji – pamiętajcie jednak, aby stosować się do regulaminu naszego forum.

Udostępnij:

Może Ci się również spodoba

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze