Festiwal tatuażu „Tattoofest 2009” w Krakowie

Festiwal Tatuażu w Krakowie „TATTOOFEST”
Centrum Targowe Chemobudowa KRAKÓW: 13-14 czerwca 2009.

Będzie to okazja do spotkania się tattoo artystów w tym pięknym, polskim mieście o 1000-letniej historii, przepełnionym z jednej strony zabytkami i galeriami, z drugiej strony setkami klubów, pubów, dyskotek. W tym mieście, niekoronowanej stolicy kultury i sztuki polskiej, odwiedzanej co roku przez kilkadziesiąt tysięcy turystów będzie miał miejsce festiwal tatuażu o rodzinnej atmosferze.

Tutaj, zarówno artyści jak i wszyscy odwiedzający zainteresowani tematyką tatuaży będą mogli zetknąć się ze sztuką tatuażu na najwyższym poziomie. Do tej pory na organizowanej przez magazyn „Tattoofest” imprezie pojawili się tacy tatuatorzy jak Victor Portugal, Benjamin Moss, Sean Vasquez, Brent Ryan, Guil Zekri, Peter Bobek, Zhivko, Fishero, Waldemar Wahn, Kamil Mocet, Junior,Gonzo i wielu, wielu innych.

W tym roku konwencja Tattoo Fest została przeniesiona do Centrum Targowego Chemobudowa – Kraków, dzięki czemu zarówno artyści jak i odwiedzający będą mieli bardziej komfortowe warunki do spotkania z tatuażem. Dzięki tej przestrzeni organizatorzy mają zamiar zrealizować przewodnią ideę festiwalu jaką jest edukacja i przygoda. Mają również nadzieję edukować zarówno odwiedzających, studia tatuażu jak i wystawców za pomocą szeregu wykładów, prelekcji i dyskusji a także pokazać jak wspaniałą przygodą może być tatuowanie jako sposób na podróżowanie i poznawanie wielu ciekawych ludzi.
Organizatorem jest polski miesięcznik „TattooFest”. Nie może tam zabraknąć żadnego miłośnika
tatuażu! Zapraszamy wszystkich do odwiedzenia polskiej konwencji. Więcej info na tattoofest.pl.

Festiwal tatuażu w Krakowie 2009
Oceń: 3/5 z 2 ocen
Udostępnij:

Może Ci się również spodoba

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze