Azazel, czyli tatuaże u mistrzów

Tatuaż to coś, co wynika z potrzeby. Potrzeby charakteru, serca, stanu umysłu. Grafika, stworzona na ludzkim ciele to wyrażanie siebie, arcydzieło i styl bycia. Dlatego tak ważne jest studio, w którym tatuaż powstanie. Talent, warsztat, doświadczenie, zamiłowanie do detalu – tatuażysta musi w sobie uosabiać wiele cech, które przekładają się na jego pracę. Taką ekipę zbiera studio Azazel. Tę nazwę zna każdy, kto interesuje się sztuką tatuażu w Polsce i nie tylko.

Azazel, czyli diabeł pod skórą

W 1999 roku Dominik postawił na stworzenie miejsca, które będzie gromadziło najlepszych. W miejscowości Milanówek założył studio tatuażu i piercingu Azazel, którego nazwa, według hebrajskich wierzeń oznacza anioła, który odszedł z nieba, aby dołączyć do stronników Lucyfera. Azazel został kiedyś ukazany jako diabeł, wchodzący pod skórę. Trafna przenośnia!

Sukces to ciężka praca i jakość

Studio przez kilkanaście lat swojej działalności stało się jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek w kraju. Zapytajcie kogoś, jakie studio tatuażu poleca, a na pewno usłyszycie: „Azazel  z Milanówka” lub „Azazel z Warszawy”. Zaczęło się od szeregu nagród. Najpierw na krajowych, a potem także międzynarodowych konwencjach tatuażu. W 2009 roku ekipa Azazel poszła o krok dalej: studio stało się współorganizatorem Konwencji Tatuażu Tattoo Warsaw Festival. Od 2013 roku Azazel współorganizuje do niedawna jedyną w Warszawie, cykliczną imprezę międzynarodową, czyli konwencję Warsaw Tattoo Convention. Szereg nagród i sukcesów ma swoje korzenie w ludziach, którzy nie pracują tu przypadkowo.

Azazel Tattoo #2

Kto za tym wszystkim stoi?

Niezwykła Ekipa! Grono tatuatorów i mistrzów piercingu, których wyróżnia talent i osobowość. Tatuażysta powinien być diabelnie dobry w swoim fachu. Musi też mieć określony styl i kochać swoją robotę, bo przecież praca tatuatora nie polega na odwzorowaniu, ale na kreowaniu. To na serio ważne, bo każdy tatuaż na ciele powinien być indywidualnym dziełem mistrza. W Milanówku i dwóch warszawskich filiach działają tatuażyści, którzy zajmują się fachem od wielu lat. Na swoim koncie mają nie tylko piękne tatuaże, ale również nagrody i wyróżnienia na polskich i międzynarodowych konwencjach. Dodatkowo w Milanówku działa również Andrzej – nauczyciel rysunku tatuatorów studia Azazel, absolwent Wydziału Grafiki warszawskiej ASP. Służy swoją wiedzą i doświadczeniem. Całą ekipę możecie poznać na stronie www.azazel.pl.

Kolejne studia, jak kolejne tatuaże

Pierwszy tatuaż na ciele rodzi potrzebę kolejnego. Tak to jest, że rzadko poprzestaje się na jednym i tak samo było ze studiem Azazel. Po Milanówku, przyszedł czas na założenie pierwszej filii, tym razem w Warszawie. Jej sukces przekuł się w kolejną potrzebę, więc niedługo potem stworzono Azazel Mokotowska. Każda miejscówka pod szyldem Azazel niesie ze sobą te same wartości: talent, doświadczenie i pasję. Tak wielką, że w końcu ekspansja wyszła poza Polskę! Od 2016 roku Azazel ma swoją siedzibę również w Szkocji, w Edynburgu. Studio radzi sobie równie dobrze, jak filie w Polsce, a na co dzień pracuje w nim ekipa wybitnych polskich tatuatorów.

Tatuażystów Azazel łączy talent, ale każdy z nich reprezentuje inny styl i sposób tworzenia. Dlatego ustawiają się do nich długie kolejki. Nie po zwyczajną dziarę, ale po arcydzieło.

Oceń: 4/5 z 2 ocen
Udostępnij:

Może Ci się również spodoba

Subskrybuj
Powiadom o
guest

1 Komentarz
Najstarsze
Najnowsza Najczęściej głosowano
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Mat

Zachęcam do dodania studia do listy najlepszych w Polsce na http://www.inksearch.co