Violent Lips – what the f**k?

Kolejny wpis, którego prawdopodobnie nie spodziewaliście się – jest jednak nieco powiązany z tatuażami. Kosmetyka profesjonalna oferuje dzisiaj coraz to szerszy zakres innowacyjnych i „wyszukanych” usług. Violent Lips proponuje swoim klientkom tatuaż tymczasowy na usta, który na wargach pozostawia finezyjne wzory – zebry, centki, groszki, tęczę… Naklejane „tatuaże” powoli zdobywają rynek. Jak wam się podobają?

Kilka lat temu bardzo popularne wśród dzieciaków były kolorowe tatuaże, naklejane na skórę. Utrzymywały się przez kilka dni, przedstawiały różne wzory lub postaci z kreskówej. Można było je dostać w sklepach z zabawkami lub jako dodatek do popularnych gum do żucia, które szybko traciły smak.

Violent Lips - tatuaże na ustach

W obecnych czasach pieniądze robi się na wszystkim, więc ktoś postanowił wykorzystać ten patent i stworzyć naklejki na usta. What the f**k? Pomysł ten, przyznajmy jest dość dziwaczny i szalony zarazem. „Tatuaż” ten jest tymczasowy, ale według niektórych użytkowników internetu wygląda zjawiskowo. Wzorów jest wiele. Wśród nich znajdziecie kropeczki, lamparcie cętki, róże, czy różnego rodzaju pasy.

Filmik od producenta:

Mi coś takiego kojarzy się ewidentnie ze szczytem kiczu, ale na pewno znajdzie się target, który zakupi ten gadżet. Naklejki w formie tatuażu kosztują niecałe 15$. Wykleja się kształt, który wcześniej dopasowuje się do ust. Są dość trwałe, ale w dosyć prosty sposób, za pomocą peelingu można je zmyć.

Co sądzicie o tego typu „innowacjach”, czy gadżetach? Wymysł marketingowców czy może świetny patent?

Oceń: 4/5 z 2 ocen
Udostępnij:

Może Ci się również spodoba

Subskrybuj
Powiadom o
guest

1 Komentarz
Najstarsze
Najnowsza Najczęściej głosowano
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Paweł
Paweł

Jak dla mnie pomysł genialny. Nie zgadzam się że taka ozdoba jest kiczowata – fakt, gdyby taki „tatuaż” znajdywał się na ustach przez całe życie, również uznał bym to za tandetę. Jednak na kilka dni? Coś super! Wakacje, impreza i wiele innych to sytuacje, gdzie takie coś moim zdaniem spełni się świetnie. A po kilku dniach nie zostanie po tym żaden ślad. :)

pozdrawiam!