Pokaż jaką bestią jesteś – konkurs

Przyczajony tygrys, jadowita żmija, a może skrzydlaty drapieżnik? Co czai się na Twoim ramieniu i w Twoim wnętrzu? Jeśli pokażesz, jaką bestię nosisz w sobie, możesz zaspokoić swój głód i wygrać cenne nagrody. Od 2 marca do 11 czerwca br. w Burger King trwać będzie kampania „Nakarm bestię w sobie” promująca burgery Big King XXL i Big King XXL Chilli Cheese. Kampanii towarzyszą konkursy, w których można wygrać wyjątkowe nagrody.

W konkursie „Pokaż jaką bestią jesteś” do wygrania jest 10 voucherów do studiów tatuażu, o wartości 1500 złotych każdy. Uczestnicy konkursu na portalu Facebook.com mogą zdobyć 10 zaproszeń na Heineken Open’er Festival.

Tatuaż był zawsze postrzegany jako element wyróżniający twardych mężczyzn od innych przedstawicieli tej płci. Największą popularność zdobył wśród marynarzy, podróżników i gwiazd rocka. Popularność tatuaży rośnie, ale jego wykonanie jest kosztowne. Niepowtarzalną okazję, na to aby dołączyć do grupy posiadaczy tatuaży stwarza konkurs Burger King „Pokaż jaką bestią jesteś”.

Pierwszy z konkursów organizowanych w ramach kampanii – „Pokaż jaką bestią jesteś” – przeznaczony jest zarówno dla wielbicieli tatuaży, jak i dla wszystkich tych, którzy potrafią w ciekawy sposób przedstawić ukrytą w sobie „bestię”. Wystarczy odwiedzić stronę internetową www.nakarmbestie.com.pl, wypełnić formularz i załączyć zdjęcie, które będzie odpowiedzią na zadanie konkursowe „Pokaż jaką bestią jesteś”. Spośród uczestników konkursu jury wyłoni osoby, które otrzymają vouchery do studiów tatuażu. Szczegółowe informacje na temat konkursu, jego regulamin oraz adresy studiów tatuaży, w których będzie można zrealizować vouchery, znajdują się na stronie www.nakarmbestie.com.pl.

Konkurs Burger King

Od 9 marca rusza też konkurs dla fanów Burger King na portaluFacebook. W ramach powstającego fanpage’a stworzona zostanie aplikacja do umieszczania zdjęć tatuaży. 10 osób, których fotografie zdobędą najwięcej pozytywnych głosów („lubię to„), otrzyma zaproszenia na tegoroczny Heineken Open’er Festival. Fanpage umożliwi również wymianę informacji o tatuażach i poszukiwanie inspiracji do tworzenia nowych wzorów.

Dodatkowo Burger King będzie nagradzał odważnych klientów, także w swoich restauracjach. Ci, którzy w trakcie składania zamówienia na zestaw Big King XXL wydadzą z siebie ryk godny prawdziwej bestii lub pokażą swój tatuaż, otrzymają za darmo powiększenie kupowanego zestawu.

Oceń: 4/5 z 2 ocen
Udostępnij:

Może Ci się również spodoba

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze