Tatuaż? Lubię to!

Serwisy społecznościowe przechodzą kolejną mutację, a to za sprawą sensacyjnego rozwoju serwisu Facebook. Także my postanowiliśmy nie zostawać w tyle. Razem z Wami, drodzy internauci, chcemy stworzyć miejsce spotkań dla wszystkich fanów tatuażu, piercingu i bodmodu. Stworzyliśmy tzw. „fanpage”, gdzie możecie publikować swoje zdjęcia i treści. Dołącz do nas na Facebooku!

Jeśli posiadasz konto na tym najpopularniejszym na świecie serwisie społecznościowym możesz dołączyć do nas. Wystarczy, że klikniesz w przycisk „Lubię to” dostępny pod adresem: facebook.com/tatuaz (fanpage nie jest już przez nas administrowany). Od tej chwili wraz z innymi zakręconymi na punkcie tatuaży i kolczyków, będziesz mógł współtworzyć stronę fanów tatuażu.

Dodawaj zdjęcia i wzory tatuaży, publikuj komentarze, dyskutuj i zapraszaj znajomych. Nie zwlekaj – dołącz do nas! facebook.com/tatuaz (fanpage nie jest już przez nas administrowany)

Facebook posiada ponad 500 mln użytkowników z całego świata. W Polsce radzi sobie równie dobrze. W ciągu paru miesięcy zdobył setki tysięcy wiernych fanów. To nowy standard sieci społecznościowych.

Udostępnij:

Może Ci się również spodoba

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze