Tatuaż? Lubię to!

Fani tatuażu łączcie się!Serwisy społecznościowe przechodzą kolejną mutację, a to za sprawą sensacyjnego rozwoju serwisu Facebook. Także my postanowiliśmy nie zostawać w tyle. Razem z Wami, drodzy internauci, chcemy stworzyć miejsce spotkań dla wszystkich fanów tatuażu, piercingu i bodmodu. Stworzyliśmy tzw. “fanpage”, gdzie możecie publikować swoje zdjęcia i treści. Dołącz do nas na Facebooku!

Jeśli posiadasz konto na tym najpopularniejszym na świecie serwisie społecznościowym możesz dołączyć do nas. Wystarczy, że klikniesz w przycisk “Lubię to” dostępny pod adresem: facebook.com/tatuaz (fanpage nie jest już przez nas administrowany). Od tej chwili wraz z innymi zakręconymi na punkcie tatuaży i kolczyków, będziesz mógł współtworzyć stronę fanów tatuażu.

Dodawaj zdjęcia i wzory tatuaży, publikuj komentarze, dyskutuj i zapraszaj znajomych. Nie zwlekaj – dołącz do nas! facebook.com/tatuaz (fanpage nie jest już przez nas administrowany)

Facebook posiada ponad 500 mln użytkowników z całego świata. W Polsce radzi sobie równie dobrze. W ciągu paru miesięcy zdobył setki tysięcy wiernych fanów. To nowy standard sieci społecznościowych.

   

Może Ci się spodobać...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *