Archiwalne numery Tattoofest

Tattoofest to polski magazyn dla ludzi kochających tatuaże, publikowany regularnie co miesiąc od kwietnia 2007 roku. Już od pierwszych numerów redaktorzy Tattoofest Magazyn intensywnie pracowali nad jego rozpoznawalnością w kraju i za granicą, starając jednocześnie szerzyć tatuaże i scenę tatuatorską wśród rodaków. Ten branżowy periodyk to gwarancja poznania nietuzinkowych artystów, reprezentujących ciekawe style, relacje z branżowych imprez krajowych i zagranicznych, a także nadsyłane przez polskich artystów ostatnio wykonane wzory tatuaży. Teraz archiwalne numery Tattoofest możecie przejrzeć/przeczytać za darmo.

Jak możemy dowiedzieć się z wypowiedzi redaktorów, starają się oni odwiedzić tak dużo konwencji tatuażu jak to tylko możliwe. Raporty i obszerne fotoreportaże z tych wydarzeń są główną częścią Tattoofest. Dlatego też jeśli twój portfel nie zawsze pozwala na bycie naocznym świadkiem i uczestnikiem wszystkich międzynarodowych świąt tatuażu, kupno magazynu wydaje się dla Ciebie najrozsądniejszym wyjściem.

Polecam ciekawą rubrykę „Kudi Chick”, w której prezentowane są niesamowicie piękne i oszałamiające tatuażem lub piercingiem dziewczyny. Każda z wytatuowanych ślicznotek, zdobiących okładkę udziela również wywiadu specjalnie dla czytelników. Poza tym wywiady z zagranicznymi, jak i polskimi tatuatorami, a także wzory tatuażów w ogromnych ilościach.

Tattofest 39, lipiec 2010

Co najciekawsze od niedawna archiwalne numery magazyny Tattoofest są dostępne online i za darmo! Twórcy czasopisma udostępnili swoje publikacje w serwisie Issuu. To usługa, która pozwala w realistyczny i w pełni konfigurowalny sposób przeglądać dodane przez użytkowników portofolio, czasopisma, gazety i inne materiały. Nie będę opisywał sposobu działania serwisu, gdyż jest on intuicyjny.

Archiwalne numery Tattoofest dostępne są pod adresem: issuu.com/tattoofestfestiwal

Wam życzę miłego czytania/przeglądania, a redaktorom pisma serdecznie DZIĘKUJĘ.

Oceń: 3/5 z 1 ocen
Udostępnij:

Może Ci się również spodoba

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze