Festiwal tatuażu Grudziądz 2010

Studio Tatuażu 3rd Eye zaprasza do udziału w III Ogólnopolskim Festiwalu Tatuażu, który odbędzie się w dniach 24 i 25 kwietnia w klubie Skala w Grudziądzu, ul. Rybacka 14. Organizatorzy liczą na duże zainteresowanie. Będzie to kolejna tego typu impreza, na której będzie można „pochwalić” się swoimi pracami, podziwiać innych artystów i wymienić nowe doświadczenia.Swoją obecność na grudziądzkiej konwencji potwierdzili już najlepsi polscy tatuatorzy. Atrakcją będzie niewątpliwie nagroda główna w niedzielnym konkursie Best of Show – maszynka do tatuażu zaprojektowana i wykonana przez Andrzeja Leńczuka, jednego z najlepszych polskich tatuatorów. Tatuaże w 11 konkurencjach oceniać będzie jury w składzie: Andrzej Leńczuk ze studia Alien, Junior z Juniorink Studio i Sławek Frączek z Tattoo Studio.

Oprócz masy świetnych artystów, w Grudziądzu pojawi się kilka firm ze sprzętem i akcesoriami do tatuażu oraz z ciuchami, a także przedstawiciele tatuatorskiej prasy oraz tematycznych portali internetowych.

Tattoo festiwal Grudziądz 2010

Więcej info na stronie festiwalu: www.tattoofestiwal-grudziadz.pl

Oceń: 3/5 z 2 ocen
Udostępnij:

Może Ci się również spodoba

Subskrybuj
Powiadom o
guest

1 Komentarz
Najstarsze
Najnowsza Najczęściej głosowano
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Ink Tattoo
Ink Tattoo

Zapowiada się na niezła imprezę a w dodatku będzie można obejrzeć wiele ciekawych tatuaży. na pewno się wybiorę, a po wszystkim podzielę się moimi wrażeniami.