Tattoo You – aplikacja Iphone, Ipad, Ipod Touch

Pewnie każdy fan tatuażu ma cichą nadzieję, że kiedyś na Xbox’a lub PS3 wyjdzie gra oparta o ten rodzaj sztuki. Może symulator tatuowania, a może menedżer studia tatuażu ;-) Może to trochę głupie, ale mogłoby być też sporo zabawy. Na grę na konsole musicie jeszcze poczekać, ale właściciele Ipadów, Iphoneów i Ipodów Touch już mogą się cieszyć. Oto bowiem w App Store pojawiła się aplikacja Tattoo You.

Tattoo You to unikalne narzędzie do edycji zdjęć, które pozwala użytkownikom nałożyć wzory tatuaży na zdjęcia, czy to swoje, czy innych osób za pomocą kilku kliknięć. Stworzona wyłącznie dla zabawy, darmowa aplikacja posiada szereg przydatnych funkcji dostosowywania wzoru, opcje udostępniania, a także oferuje użytkownikom dostęp do 250 dodatkowych unikalnych wzorów tatuażu poprzez zakup in-app (w wersji free jest ich 16). Tattoo You można bezpłatnie pobrać z Apple App store – aplikacja znajduje się tutaj, w dziale Rozrywka.

Tattoo You - aplikacja App Store - zrzut ekranu

Po co komu taka aplikacja? Myślę, że Tattoo You może być przydatne dla osób, które są ciekawe, jak tatuaż będzie wyglądał na ich ciele, a które nie chcą robić sobie tatuażu henną. Wydaje mi się jednak, że tylko niewielka liczba użytkowników będzie wykorzystywała tę aplikację w ten właśnie sposób. Druga możliwość to tatuowanie znajomych ;-)

Ogólnie grafika nie powala, a i dostępne wzory są raczej infantylne. Niemniej jednak, można pobrać, aby chociaż chwilę się pobawić. Czy doczekamy się jakichś prawdziwych gier z tatuażami i tatuatorami w rolach głównych?

Udostępnij:

Może Ci się również spodoba

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze