Festiwal Tatuażu w Krakowie

Festiwal Tatuażu w Krakowie „TATTOOFEST”
ROTUNDA KRAKÓW: 7-8.06.2008.

Jest nowym, wielkim wydarzeniem kulturalnym o skali ogólnopolskiej. W obecnych czasach, kiedy zachowania artystyczne przybierają różnoraką formę, mamy zaszczyt zaprezentować Wam tą specyficzną formę sztuki. Tatuaż w naszym kraju w krótkim czasie zrzucił skorupę stereotypów, które kojarzyły go jedynie ze światem przestępczym, marynarzami i różnego rodzaju odmieńcami. Impreza, na którą Was chcemy zaprosić, ma za zadanie pokazać na jak wysokim poziomie pracują polscy tatuażyści, jak daleko wykonanie tatuażu w profesjonalnym studio jest na chwilę obecną pozbawione jakiegokolwiek ryzyka i że tatuowanie może być znaczącą częścią życia.

Tatuaż to niewytłumaczalna magia. Chce go mieć większość ludzi, tą jedną z niewielu rzeczy materialnych, którą jeśli raz posiądziesz, będzie Ci towarzyszyć do końca życia. Są różne powody, dla których decydujesz się na jego wykonanie. Bunt, miłość, kaprys, chęć imponowania i wiele innych. Każdy festiwal tatuażu daje Ci możliwość wytatuowania się u osoby, której prace przypadną Ci do gustu. Zgromadzenie kilkudziesięciu najlepszych tatuartystów polskich w jednym miejscu ułatwi podjęcie decyzji, wyboru stylu, wzoru i wreszcie osoby, której po prostu zaufasz.

Tradycja organizowania festiwali tatuażu w naszym kraju jest stosunkowo uboga. Jedyne miasto, w którym się do tej pory cyklicznie odbywały, to Warszawa. Za granicą jest to ogromnie popularne. Praktycznie w każdym większym mieście Niemiec odbywają się co roku, i przyciągają rzesze odwiedzających i tatuujących się ludzi. W tak niewielkim państwie jak Szwajcaria, odbędzie się w ich 2006 r. sześć lub siedem. Przodują tu również takie kraje jak Anglia, Holandia, Włochy, Hiszpania, Francja czy cała Skandynawia. Mamy nadzieję, że o naszej krakowskiej imprezie w krótkim czasie będzie się mówiło w całej Europie.

Festiwal TatuażuTattoo Fest” to nie tylko tatuartyści. Szereg imprez towarzyszących, wystawcy prezentujący różnoraką biżuterię do piercingu, stoiska z fajnymi ciuchami, lejące się strumieniami piwko i możliwość zjedzenia ciekawych potraw, np. wegetariańskich, nie pozwalają się nudzić przez cały dzień, i w sposób wyjątkowy spędzić miło czas.

tattoofest
Festiwal tatuażu: Tattoofest
Tattoo

Na koniec kilka słów o organizatorach. Centrum Kultury 'Rotunda’ i Pracownia Tatuażu Artystycznego i Kolczykowania 'Kult’. Dzięki 'Rotundzie’, możecie być pewni, że impreza od strony organizacyjnej będzie perfekcyjna. Dzięki 'Kultowi’ zobaczycie już światowej sławy polskich tatuartystów, zdobywców wielu międzynarodowych nagród prestiżowych festiwali europejskich. Dzięki Nim, macie możliwość wzięcia udziału w naprawdę wyjątkowej imprezie!

źródło: tattoofest.pl

Oceń: 4/5 z 2 ocen
Udostępnij:

Może Ci się również spodoba

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze