Tatuaże gwiazd autorstwa Cheyenne Randall

Jak sprawić, aby tatuaże były jeszcze bardziej popularne? Artysta Cheyenne Randall, na co dzień mieszkający w Seattle znalazł na to bardzo oryginalny, a jednocześnie bardzo prosty sposób. Wykorzystał program Photoshop, aby stworzyć fotomontaże znanych z pierwszych stron gazet osób – od gwiazd ekranu i muzyki po największych polityków, Cheyenne każdą z nich po prostu wytatuował.
Zobaczcie efekt końcowy!

Jak możemy przeczytać na stronie Cheyenne Randalla, tworzy on pakiety znanych osobistości z równoległego wszechświata – wytatuowanego, pełnego wymyślnych wzorów na skórze. Zdaniem artysty jego prace pozwalają uruchomić wyobraźnię i cieszyć się dzikimi bodźcami wizualnymi, pochodzącymi z umysłu super-dziwaka (jak sam o sobie pisze). Możemy zatem założyć, że Cheyenne jest dość pokręcony ;-) Kręgi artystyczne nie dowierzają, że trend tatuowania ciała wśród gwiazd mógł posłużyć za tak oryginalną kreację artystyczną, a jednak.

Jak zobaczycie poniżej niektóre z tatuaży znanych osób mogą wyglądać na dość przesadzone lub znajdujące się w nieodpowiednim miejscu. Wśród przerobionych znaleźli się m.in.:

Barack Obama

Wytatuowany Barack Obama, Shopped Tattoos, Cheyenne Randall

Powiedzieliśmy dziewczynkom: „Jeśli kiedykolwiek postanowicie mieć tatuaż, musicie wiedzieć, że ja i mama zrobimy sobie dokładnie taki sam tatuaż, w tym samym miejscu. I pokażemy je na YouTube’ie jako tatuaż rodzinny”

– cytat z programu „Today”

Książę William i księżna Kate

Książę William i księżna Kate, Shopped Tattoos, Cheyenne Randall

Arnold Schwarzenegger

Arnold Schwarzenegger, Shopped Tattoos, Cheyenne Randall

James Gandolfini

James Gandolfini, Shopped Tattoos, Cheyenne Randall

Bruce Lee

Bruce Lee, Shopped Tattoos, Cheyenne Randall

Brad Pitt i Edward Norton (Podziemny krąg)

Brad Pitt i Edward Norton (Podziemny krąg), Shopped Tattoos, Cheyenne Randall

Matthew McConaughey

Matthew McConaughey, Shopped Tattoos, Cheyenne Randall

Więcej zdjęć znanych i lubianych z rozległymi tatuażami na blogu Shopped Tattoos, który jest oficjalną stroną projektu. Wśród wyróżnionych znajdziemy także Dustina Hoffmana, Michelle Pfeiffer, Michaela Jordana, Marilyn Monroe, Micka Jaggera i wielu, wielu innych.

Mnie najbardziej pasuje James Gandolfini.
A Wam, kto najbardziej się spodobał w swojej niegrzecznej wytatuowanej wersji?

Oceń: 3.3/5 z 3 ocen
Udostępnij:

Może Ci się również spodoba

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze