tatuaż, wzory tattoo, piercing, body art - tatuaze.net.pltatuaż, wzory tattoo, piercing, body art - tatuaze.net.pl

tatuaze.net.pl » Tatuaż » Tatuaże na zębach

Tatuaże na zębach

Tatuaże na zębach Dentystyczne dziary są trendy

Można by pomyśleć, że wszystko już było i nie da się wpaść na jakiś nowy, szalony a zarazem rewolucyjny pomysł na zabłyśnięcie w towarzystwie i zwrócenie na siebie uwagi. A jednak firma Heward Dental Lab z Salt Lake City ma dla wielu z was coś ekstra, firma ta robi tatuaże na zębach!
Koszt wykonania jednego tatuażu to wydatek rzędu 100$. Steve Heward właściciel pomysłowej firmy zaleca aby umieszczać tatuaże w mniej widocznych miejscach, najlepiej do tego celu nadają się zęby trzonowe. Wśród pierwszych amatorów takich ozdób znaleźli się także ludzie, którzy zafundowali sobie tatuaże na górnych jedyneczkach :-).

Tatuaże nazębne mają jedną zasadniczą zaletę, gdy nam się znudzą lub gdy przestaną nas bawić możemy taki tatuaż usunąć w prosty sposób umawiając się na wizytę u dentysty.

Zobacz na filmiku jak takie tatuaże wyglądają z bliska:comments-tattoo-avatar
Tattoo Addict twierdzi, że:

Jeszcze nikt nie skomentował tego wpisu, możesz być pierwszy...
Śmiało! Wyraź swoją opinię!


Skomentuj

Jeśli chcesz zadać pytanie albo rozpocząć dyskusję niezwiązaną z tematem tego wpisu, zajrzyj lepiej na forum o tatuażu i piercingu. Jeśli chcesz pozostawić swój komentarz do wpisu Tatuaże na zębach skorzystaj z formularza poniżej. Komentarze mogą pojawiać się z opóźnieniem. Te zawierające wulgaryzmy będą usuwane.


Przeczytaj poprzedni wpis:
Spot reklamowy tatuaze.net.pl

Przedstawiamy Wam animowany spot reklamowy nt. naszego serwisu przygotowany przez Animoto.com.

Zamknij