tatuaż, wzory tattoo, piercing, body art - tatuaze.net.pltatuaż, wzory tattoo, piercing, body art - tatuaze.net.pl

tatuaze.net.pl » Tatuaż » TattooFest 2010, Kraków

TattooFest 2010, Kraków

TattooFest 2010, KrakówOrganizatorem tego corocznego konwentu jest polski miesięcznik „TattooFest”. Warto podkreślić, że festiwal ten odbywa się nieprzerwanie od 5 lat – to już jego V edycja! Impreza odbędzie się w dniach 12- 13 czerwca 2010 w Krakowie, czyli mieście o długiej historii, pełnym pięknych zabytków, galerii, pubów, dyskotek itd. Dokładna lokalizacja to: Centrum Targowe Chemobudowa, ul. Klimeckiego 14. Nie może tam zabraknąć żadnego miłośnika tatuażu!

W planie festiwalu TattooFest znajdziemy m.in. liczne konkursy (najbrzydszy tatuaż, najlepsza kompozycja damska, najlepsza kompozycja damska), prezentacje szkół walki brazylijskiego jiu-jitsu i MMA, koncerty Shellerini oraz Słonia, wystawę street artu.
Więcej info na stronie festiwalu: www.tattoofest.pl

Tattoofest Kraków 2010

W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości organizatorzy proszą o kontakt:
tel.12-429-14-52, 502 045 009
lub e-mail: tattoofest@gmail.com

Nie może tam zabraknąć żadnego miłośnika tatuażu!
Zapraszamy wszystkich do odwiedzenia polskiej konwencji oraz podzielenia się wrażeniami po konwencie w komentarzach!comments-tattoo-avatar
Tattoo Addict twierdzi, że:

Jeszcze nikt nie skomentował tego wpisu, możesz być pierwszy...
Śmiało! Wyraź swoją opinię!


Skomentuj

Jeśli chcesz zadać pytanie albo rozpocząć dyskusję niezwiązaną z tematem tego wpisu, zajrzyj lepiej na forum o tatuażu i piercingu. Jeśli chcesz pozostawić swój komentarz do wpisu TattooFest 2010, Kraków skorzystaj z formularza poniżej. Komentarze mogą pojawiać się z opóźnieniem. Te zawierające wulgaryzmy będą usuwane.


Przeczytaj poprzedni wpis:
Mistrz sztuki Beksiński

Jednym z twórców sztuki, którego prace niejednokrotnie znajdują swoje miejsce na ludzkich ciałach jest Zdzisław Beksiński. Zyskał on sławę swoim fantastycznym i wizjonerskim malarstwem, które idealnie nadaje się na motyw...

Zamknij