forum tatuaze.net.pl » Pytania początkujących

Kilka pytan starego żótodzioba

(2 wpisy)
 1. lukaskrawi
  Członek

  Zaloguj się, by wysłać PM

  Greatings!

  Mam kilk spraw na które niby znalazłem odpowiedzi a niby szukam potwierdzenia CIĄGLE.
  Więc tak.
  w latach 96/97 popełniłem swój pierwszy <<TATUAŻ>> Na własnej łydce wykonując go struną i silniczkiem tak jak kilka milionów głupich nastolatków.(dla obrony dodam że struna z mojej ukochanej gitary pochodziła)
  teraz gdy włos już siwieje a inteligencji nie przybyło na popularnym portalu aukcyjnym zakupiwszy zestaw z dwoma maszynkami igłami tuszami i tym wszystkim co niby potrzeba, popełniłem tatuaż naprawiający.Przynajmniej taki był zamysł.
  Poczytałem troszkę jakie cewki do wypełnień i konturów , jaka głębokość igieł i takie tam podstawy.
  Pytanie zaczynam:
  1.Czy to prawda że igła do konturów powinna wychodzić 1,5mm do 2mm to na moje oko wciul za dużo haha ale tak tez zrobiłem..bulu maaaasaaa a kontur w pierwszym dniu wyglądał zajebi,,scie teraz t.j 3 dzień sięę wziął i rozmył huhu podobno z powodu zbyt głęboko wbijanej igły.
  2.po jakim czasie mogę poprawić konyur poprawkę konturem poprawki i jak to najlepiej wykonać.?
  3.na jaką głębokość ustawić igiełki do wypełnień tak cobym nogi nie utracił?
  4.Kłując się igłami po około 2dobach noga konretnie spuchła a na ciele pojawiły się czerwone plamy...czy to może być wina kilku piw skonsumowanych na pokrzepienie i zapomnienie obólu?
  5.Tatuaż przezemnie poprawiany zajmował około 10 cm prawej łydki teraz zajmuje całą od kolana po kostkę ... jak rozplanować w terminach kontury i wypełnienia?
  6.Jestem z roku 1982 kiedy jeszcze nie było pilotów i cieżej już mi się zginać jak kiedyś... na czym mam upiększyć swoją łydkę..tzn jakić fotel,stół czy ława rzeżnicza? i jak się poskładać?
  7.czy rozmycie konturów na pewno jest wynikiem błędu i czy może jakimś magicznym sposobem zniknie..jak naprawić moje bądz co bądz zajebis..e błędy ??
  Pozdrawiam i konia z rzędem dla wybawców!!

  Utworzony 6 lat temu #
 2. TIME4TATTOO
  Członek

  Zaloguj się, by wysłać PM

  Cześć,
  obawiam się, że zrobiłeś sobie niezłe kuku, więc postaram się trochę pomóc.
  Pierwsza sprawa to higiena, druga to higiena i trzecia to też higiena! Pamiętaj o tym bo możesz mieć do końca życia kłopoty.
  Miejsce, które wybrałeś do tatuażu powinno być zdezynfekowane i zabezpieczone folią lub podkładami. Dopiero jak o to zadbasz możesz przystąpić do pracy - o higienie sprzętu na pewno nie muszę wspominać.
  Wbijanie igły jest sprawą indywidualną, ale faktycznie 1,5-2mm to dobre parametry. Podejrzewam,że kontur rozmył ci się z powodu nieumiejętnego prowadzenia maszynki lub/i od piw o których wspominasz - alkohol rozrzedza krew. Tatuaż możesz poprawić po całkowitym wygojeniu. Spuchniecie i czerwone plamy są efektem uczulenia na składniki tuszu (to dość popularne)zrycia nogi (za długo i zbyt głęboko grzebałeś igłami)lub zakażenia, czego ci nie życzę.
  Jak zdecydujesz się oddać w ręce specjalisty zapraszam do mnie, pomyślimy co robić :)
  Patryk
  TIME4TATTOO.PL

  Utworzony 6 lat temu #

Odpowiedz

Musisz się zalogować, aby móc pisać.