tatuaż, wzory tattoo, piercing, body art - tatuaze.net.pltatuaż, wzory tattoo, piercing, body art - tatuaze.net.pl

tatuaze.net.pl » Tatuaż » Top 5 celebrytów znanych z tatuaży

Top 5 celebrytów znanych z tatuaży

Litery

Tatuaże mogą wyrażać poglądy czy zainteresowania. Są też częścią osobowości i pozwalają pokazać siebie. Oczywiście nie można zapomnieć, że dodatkowo są świetną ozdobą ciała. Wybierając profesjonalne studio tatuażu dodatkowo zyskuje się pewność, że tatuaż będzie doskonale się prezentował.

Tatuaże to nie chwilowa moda

Jeszcze kilka dekad temu tatuażami mogło pochwalić się naprawdę wąskie grono osób. Studio tatuażu raczej nie było bardzo uczęszczanym miejscem, aż do końca lat 90-tych. Wtedy też kobiety zakochały się w tatuażu przedstawiającym bransoletkę, który miała Natalia Oreiro.

Znajdował on się wokół kostki. Tatuaże były również bardzo modne wśród aktorów i hollywoodzkich celebrytów i wbrew wielu opiniom nadal nie wyszły z mody, a minęło już ponad 20 lat.

David Beckham –ikona z tatuażami

David Beckham zasłynął nie tylko, jako piłkarz, ale przede wszystkim celebryta. Od mało znanego Spice boy’a został międzynarodową gwiazdą. Jego częste zmiany fryzury naśladowało wielu mężczyzn. Podobnie, jak tatuaże, z których również słynie.

Można powiedzieć, że rozpoczął on modę na tatuowanie imion ukochanej osoby w sanskrypcie. Również Beckham spopularyzował tatuowanie imion dzieci, ten trend nadal cieszy się niesłabnącą popularnością i wiedzie prym zarówno wśród tatuaży męskich, jak i tatuaży damskich.

Angelina Jolie –bo gwiazdą trzeba się urodzić

Angelina Jolie znana jest nie tylko z talentu i piękna, ale również z tatuaży. Wiele kobiet wybierając się to salonu tatuażu prosi o wykonanie podobnego wzoru, jaki ma aktorka. Otóż niemal całe jej plecy pokrywają skrypty, czy też inne geometryczne wzory tatuaży, a nawet zwierzęce symbole. Angelina Jolie dużą wagę przywiązuje do symboliki, w jej tatuażach nie ma absolutnie miejsca na przypadek.

Wzory tatuaży są naprawdę różne, jednak mają pełnić konkretną rolę. Aktorka ma wytatuowane również mantry, które mają chronić jej dzieci. Jeszcze przed swoją przemianą miała wytatuowane imię drugiego męża, czyli Billego Boba Thortona, jednak wraz z rozstaniem pozbyła się i tego tatuażu, decydując się na laserowe usunięcie. Inne wzory tatuaży odnosiły się do jej kolejnego małżeństwa z Bradem Pittem. Zatem tatuaże damskie często są inspirowane jej motywami.

Gwiazdki Gwiazdy –tatuaże Rhianny

Rhianna, która zasłynęła przebojem Umbrella, znana jest również z miłości do tatuowania ciała. Jednak w jej przypadku można śmiało rzec, że panuje duży umiar i brak przerostu formy nad treścią. Otóż Rhianna ma bardzo ciekawy tatuaż, który przestawia spadające gwiazdy. Delikatne wzory i minimalizm są na najwyższym poziomie.

Do salonu tatuażu często udają się kobiety, które chcą mieć wytatuowane gwiazdki. Ten trend pochwyciło niemal całe Hollywood i zarówno Eva Longoria, czy też Giesele Bundhen maja również wytatuowane gwiazdki. Jednak one postawiły na jeszcze delikatniejszą formę i wybrały małe motywy, które zostały wytatuowane na nadgarstkach.

Portret gwiazdy u gwiazdy –Megan Fox

Megan Fox to niewątpliwie piękna kobieta, ale i świetna aktorka, która słynie z zamiłowania do tatuaży. Śmiało można stwierdzić, że to ona zapoczątkowała modę na tatuaż przedstawiający portret ikony popkultury. Jej tatuaż przedstawiający Marylin Monroe jest często naśladowany. Precyzja i doskonałe oddanie piękna sprawia, że taki wzór cieszy się dużą popularnością.

Wiele kobiet udając się to studia tatuażu prosi o wykonanie tatuażu w formie portretowej. Jednak ta moda przybrała trochę inny kierunek i zamiast tatuowania ikon, czy innych gwiazd, wiele tatuaży damskich, czy tatuaży męskich przedstawia portrety ich bliskich, ukochanych, dzieci, czy nawet pupilków.

Messi – idol naśladowany przez wielu mężczyzn

Tatuaże męskie często inspirowane są tatuażami sportowców. Najczęściej są to wzory, które mają wytatuowani piłkarze. Obecnie niewątpliwą popularnością cieszą się rękawy, jakie ma Leo Messi. Widać tutaj kunszt i precyzje na każdym etapie. Wieli mężczyzn naśladuje takie motywy. Są one bardzo różnorodne, króluje tutaj symbolika, geometryzm w nowoczesnym wydaniu. Zatem to również ciekawy wybór dla każdego kto ceni jakość i precyzje na najwyższym poziomie.

Profesjonalny salon tatuażu oferuje naprawdę duże możliwości. Można śmiało przyjść ze zdjęciem tatuażu, jaki ma gwiazda i zażyczyć sobie taki sam. Imiona dzieci, ważne daty z życia, olimpijskie kółka dla sportowców czy motywy religijne, które tatuują sobie często piłkarze – inspiracji i wzorów tatuaży jest naprawdę bez liku.comments-tattoo-avatar
Tattoo Addict twierdzi, że:

Jeszcze nikt nie skomentował tego wpisu, możesz być pierwszy...
Śmiało! Wyraź swoją opinię!


Skomentuj

Jeśli chcesz zadać pytanie albo rozpocząć dyskusję niezwiązaną z tematem tego wpisu, zajrzyj lepiej na forum o tatuażu i piercingu. Jeśli chcesz pozostawić swój komentarz do wpisu Top 5 celebrytów znanych z tatuaży skorzystaj z formularza poniżej. Komentarze mogą pojawiać się z opóźnieniem. Te zawierające wulgaryzmy będą usuwane.


Przeczytaj poprzedni wpis:
Makijaż permanentny – jaki sprzęt wybrać?

Poranne wstawanie, malowanie w pośpiechu, lęk przed rozmazanym tuszem i spływającym od upału podkładem. Zna to niemalże każda kobieta, dlatego coraz chętniej korzystamy w tej kwestii z pomocy kosmetyczki. Trwały...

Zamknij