tatuaż, wzory tattoo, piercing, body art - tatuaze.net.pltatuaż, wzory tattoo, piercing, body art - tatuaze.net.pl

tatuaze.net.pl » Tatuaż » Tatuaże z marihuaną

Tatuaże z marihuaną

<a href=Tatuaże z marihuaną” title=”Tatuaże z marihuaną” align=”left” style=”margin-left: 0px; margin-right: 10px;”>Dzisiaj temat nad wyraz drażliwy. Nie dość, że związany z tatuażami to mało tego – będzie również o narkotykach. Oczywiście nie będziemy pisać o kwestii samego używania dragów, bo każdy z nas ma inne zdanie w tym temacie. Nie będziemy również oceniać osób, które robią sobie tatuaże przedstawiające środki psychoaktywne różnego rodzaju. Jedno jest pewne, jednostka, która taki tatuaż posiada zdaje się krzyczeć: „Patrzcie na mnie! Lubię coś skręcić, przypalić, wciągnąć! Czas na imprezę!” ;-) Dzisiejszy wpis poświęcony będzie tatuażom z marihuaną. Pomysłowość nie zna granic. Jeśli chcesz zobaczyć delfina, która pali zioło z bonga to…

Samo tatuowanie wzorów z używkami jest dosyć ryzykownym pomysłem. Noszenie takiego działa może mieć różne, niekoniecznie przyjemne następstwa. No chyba, że lubicie spędzać czas na przemyśleniach o życiu lub bezsensownych dywagacjach w ciemnych celach na portach lotniczych… Tak wiemy, co myślicie: Co za cnotki i sztywniaki! Nie o to chodzi. Większość z nas kiedyś sobie marihuanę zapaliła, żeby zobaczyć jak to jest. Tą kwestię zostawiamy z boku.

Czy wiecie, że w dniach 22-26 listopada w Amsterdamie odbywa się Cannabis Cup 2009, który jest jednym z większych wydarzeń międzynarodowych w tym miesiącu. Dla niewtajemniczonych, Cannabis Cup jest prominentną imprezą dla koneserów marihuany z całego świata.

Delfin pali marihuanę z bonga

Ale po co o tym piszemy? A no, dlatego, żeby powiedzieć Wam, że niektórzy ludzi widzą w tej roślinie coś wyjątkowego. Coś szczególnego, co skłania ich do zrobienia sobie tatuażu z marihuaną właśnie. Traktują ganje zupełnie poważnie. Co więcej, czasopismo „High Times” poświęcone kulturze „palaczy zielonego dymu”, organizuje co jakiś czas konkursy dla osób posiadających tatuaże z „Mary Jane”, w których można wygrać różne DVD a nawet bilety na wcześniej wspomnianą imprezę Cannabis Cup.

Tatuaż z marihuaną duży

Więcej znajdziecie na stronie: 420 Magazine – Weed Tattoos. Kwestię oceny jakości wzorów oraz samych pomysłów ich nosicieli pozostawiamy Wam. Swoją drogą pamiętajcie też: „Zażywasz. Przegrywasz!”

7 komentarzy

 1. gosia

  siemka. jestem na tak, jezeli chodzi o tatuaze z marihuana. przeciez to nic takiego. kazdy czlowiek wyraza siebie w taki sposob, jaki chce. gratuluje wam pomyslow.pozdro

 2. filek

  zajebiste te tatto normalnie zajebiste są ganja forever

 3. goska

  heee ze tak powiem TWOJA DUPA TWOJA SPRAWA kazdy dziara to co chce ;D
  POZYTYWNIE ;)

 4. jan

  fajowe tatuarze

 5. Pawel

  a ja sobie własnie zrobiłem listek nałopatce

 6. PRZEME

  ciekawe ile taki tatuaz może kosztować bo jest zajebisty.

 7. DAMIAN

  ZAJEBISTE TO JEST POZDRO


Skomentuj

Jeśli chcesz zadać pytanie albo rozpocząć dyskusję niezwiązaną z tematem tego wpisu, zajrzyj lepiej na forum o tatuażu i piercingu. Jeśli chcesz pozostawić swój komentarz do wpisu Tatuaże z marihuaną skorzystaj z formularza poniżej. Komentarze mogą pojawiać się z opóźnieniem. Te zawierające wulgaryzmy będą usuwane.


Przeczytaj poprzedni wpis:
Studio Agama, Wrocław

Studio powstało w 2007 roku i do września 2009 roku mieściło się przy ulicy Łódzkiej we Wrocławiu. Obecnie lokalizacja studia zmieniła się i usługi oferowane są na ulicy Kuźniczej.

Zamknij