tatuaż, wzory tattoo, piercing, body art - tatuaze.net.pltatuaż, wzory tattoo, piercing, body art - tatuaze.net.pl

tatuaze.net.pl » Różne » Tatuaż? Lubię to!

Tatuaż? Lubię to!

Fani tatuażu łączcie się!Serwisy społecznościowe przechodzą kolejną mutację, a to za sprawą sensacyjnego rozwoju serwisu Facebook. Także my postanowiliśmy nie zostawać w tyle. Razem z Wami, drodzy internauci, chcemy stworzyć miejsce spotkań dla wszystkich fanów tatuażu, piercingu i bodmodu. Stworzyliśmy tzw. „fanpage”, gdzie możecie publikować swoje zdjęcia i treści. Dołącz do nas na Facebooku!


Jeśli posiadasz konto na tym najpopularniejszym na świecie serwisie społecznościowym możesz dołączyć do nas. Wystarczy, że klikniesz w przycisk „Lubię to” dostępny pod adresem: facebook.com/tatuaz (fanpage nie jest już przez nas administrowany). Od tej chwili wraz z innymi zakręconymi na punkcie tatuaży i kolczyków, będziesz mógł współtworzyć stronę fanów tatuażu.

Dodawaj zdjęcia i wzory tatuaży, publikuj komentarze, dyskutuj i zapraszaj znajomych. Nie zwlekaj – dołącz do nas! facebook.com/tatuaz (fanpage nie jest już przez nas administrowany)

Facebook posiada ponad 500 mln użytkowników z całego świata. W Polsce radzi sobie równie dobrze. W ciągu paru miesięcy zdobył setki tysięcy wiernych fanów. To nowy standard sieci społecznościowych.comments-tattoo-avatar
Tattoo Addict twierdzi, że:

Jeszcze nikt nie skomentował tego wpisu, możesz być pierwszy...
Śmiało! Wyraź swoją opinię!


Skomentuj

Jeśli chcesz zadać pytanie albo rozpocząć dyskusję niezwiązaną z tematem tego wpisu, zajrzyj lepiej na forum o tatuażu i piercingu. Jeśli chcesz pozostawić swój komentarz do wpisu Tatuaż? Lubię to! skorzystaj z formularza poniżej. Komentarze mogą pojawiać się z opóźnieniem. Te zawierające wulgaryzmy będą usuwane.


Przeczytaj poprzedni wpis:
Jak dbać o tatuaż latem?

Jak dbać o tatuaż latem? Czy opalanie idzie w parze z tatuażami? Co robić i jak pielęgnować tatuaż, żeby zachował intensywność koloru i ostrość konturów.

Zamknij