tatuaż, wzory tattoo, piercing, body art - tatuaze.net.pltatuaż, wzory tattoo, piercing, body art - tatuaze.net.pl

tatuaze.net.pl » Różne » Tattoo You – aplikacja Iphone, Ipad, Ipod Touch

Tattoo You – aplikacja Iphone, Ipad, Ipod Touch

Tattoo You dostępna na Iphone, Ipad, Ipod TouchPewnie każdy fan tatuażu ma cichą nadzieję, że kiedyś na Xbox’a lub PS3 wyjdzie gra oparta o ten rodzaj sztuki. Może symulator tatuowania, a może menedżer studia tatuażu ;-) Może to trochę głupie, ale mogłoby być też sporo zabawy. Na grę na konsole musicie jeszcze poczekać, ale właściciele Ipadów, Iphoneów i Ipodów Touch już mogą się cieszyć. Oto bowiem w App Store pojawiła się aplikacja Tattoo You.

Tattoo You to unikalne narzędzie do edycji zdjęć, które pozwala użytkownikom nałożyć wzory tatuaży na zdjęcia, czy to swoje, czy innych osób za pomocą kilku kliknięć. Stworzona wyłącznie dla zabawy, darmowa aplikacja posiada szereg przydatnych funkcji dostosowywania wzoru, opcje udostępniania, a także oferuje użytkownikom dostęp do 250 dodatkowych unikalnych wzorów tatuażu poprzez zakup in-app (w wersji free jest ich 16). Tattoo You można bezpłatnie pobrać z Apple App store – aplikacja znajduje się tutaj, w dziale Rozrywka.

Tattoo You - aplikacja App Store - zrzut ekranu

Po co komu taka aplikacja? Myślę, że Tattoo You może być przydatne dla osób, które są ciekawe, jak tatuaż będzie wyglądał na ich ciele, a które nie chcą robić sobie tatuażu henną. Wydaje mi się jednak, że tylko niewielka liczba użytkowników będzie wykorzystywała tę aplikację w ten właśnie sposób. Druga możliwość to tatuowanie znajomych ;-)

Ogólnie grafika nie powala, a i dostępne wzory są raczej infantylne. Niemniej jednak, można pobrać, aby chociaż chwilę się pobawić. Czy doczekamy się jakichś prawdziwych gier z tatuażami i tatuatorami w rolach głównych?comments-tattoo-avatar
Tattoo Addict twierdzi, że:

Jeszcze nikt nie skomentował tego wpisu, możesz być pierwszy...
Śmiało! Wyraź swoją opinię!


Skomentuj

Jeśli chcesz zadać pytanie albo rozpocząć dyskusję niezwiązaną z tematem tego wpisu, zajrzyj lepiej na forum o tatuażu i piercingu. Jeśli chcesz pozostawić swój komentarz do wpisu Tattoo You – aplikacja Iphone, Ipad, Ipod Touch skorzystaj z formularza poniżej. Komentarze mogą pojawiać się z opóźnieniem. Te zawierające wulgaryzmy będą usuwane.


Przeczytaj poprzedni wpis:
Ballantine’s: Human API

Plan B to postrzeganie świata w wyjątkowy sposób - Twój własny! Twoja pewność siebie, twój styl i wrodzona unikalna osobowość. Celebruj ducha kreatywności i używaj go, aby pozytywnie wkręcić ludzi...

Zamknij