tatuaż, wzory tattoo, piercing, body art - tatuaze.net.pltatuaż, wzory tattoo, piercing, body art - tatuaze.net.pl

tatuaze.net.pl » Tatuaż » Rodzaje i style tatuaży

Rodzaje i style tatuaży

Jest wiele różnych stylów tatuażu. Oto kilka najbardziej popularnych:
Czarno-szary (Black and grey): jak sama nazwa wskazuje, stosuje się w nim tylko odcienie czerni i szarości.
Tradycyjny (Traditional): ten tatuaż charakteryzuje się czarnymi, śmiałymi konturami, silnymi, czarnymi cieniami i żywymi kolorami.
Subtelny (Fineline): praca zawierająca często bardzo wiele szczegółów, misterna. Bardzo delikatne kontury.
Blackout: tatuaż pokrywający duże powierchnie ciała, charakteryzujący się pełnym pokryciem czarnym tuszem.
– Kultowy (Tribal): czarne, zdecydowane kształty.
Realistyczny (Realistic): fotograficzna dokładność. pracy, zwykle portrety i sceny naturalne.
Na życzenie (Custom): oryginalna praca zaprojektowana specjalnie na zamówienie.
Orientalny (Oriental): to styl polegający na innym „podejściu” do tatuażu, używający całego ciała jako płótna, w przeciwieństwie do stylu zachodniego, który polega na dorabianiu tatuaży to tu, to tam, w zależności od nastroju. Charakterystyczne dla tego stylu są wzory splątane oraz postacie ze wschodniej mitologii.
Biomechanika (biomechanic tattoo): wg mnie najbardziej efektowny styl, zaraz po tatuażach yakuzy. Charakteryzuje się połączeniem ciała ludzkiego oraz elementów mechanicznych (machinerii). Naprawdę efektowny.

Aby zobaczyć opisywane tutaj style – polecam naszą galeria tatuaży, a jeśli już macie tatuaż i jesteście wydziarani – zapraszam do pochwalenia się nim w naszym nowym serwisie.

2 komentarze

  1. Ania

    przeczytałam kiedys gdzieś przypadkiem o technice ozdabiania ciała któa polega na wszczepianiu w skórę małych kryształków i cyrkonii.Nie wiem jak to się nazywa.Jeśli ktoś wie coś na ten temat, proszę piszcie na maila

  2. Ania

    mój mail to:natalka622@op.pl


Skomentuj

Jeśli chcesz zadać pytanie albo rozpocząć dyskusję niezwiązaną z tematem tego wpisu, zajrzyj lepiej na forum o tatuażu i piercingu. Jeśli chcesz pozostawić swój komentarz do wpisu Rodzaje i style tatuaży skorzystaj z formularza poniżej. Komentarze mogą pojawiać się z opóźnieniem. Te zawierające wulgaryzmy będą usuwane.


Przeczytaj poprzedni wpis:
Usuwanie tatuażu

Istnieje kilka sposobów na pozbycie się tatuażu. Najpopularniejszą metodą jest metoda laserowa. Zasada jej działania opiera się na dwu zjawiskach: Pierwsze to rozbijanie cząsteczek barwnika za pomocą fali świetlnej o...

Zamknij