tatuaż, wzory tattoo, piercing, body art - tatuaze.net.pltatuaż, wzory tattoo, piercing, body art - tatuaze.net.pl

tatuaze.net.pl » Modyfikacje » Niepowstrzymany Pawełek

Niepowstrzymany Pawełek

Należy do dziesiątki najbardziej zmodyfikowanych ludzi na świecie. Niepowstrzymany Pawełek – Unstoppable Pauly. W jego przypadku wszystko zaczęło się bardzo niewinnie. Urodził się jako urocze maleństwo, potem zaczął dorastać i kawałek po kawałku wypełniać pustkę psychiczną nowymi dodatkami fizycznymi.

Unstoppable Pauly dzieciństwo

Z imieniem „niepowstrzymany” byłoby głupio zrezygnować z modyfikacji po paru kolczykach. Jak sam pisze na swojej stronie, urodził się „niekompletny”, a wszystkie modyfikacje, które możemy oglądać są uzewnętrznieniem jego wyimaginowanego „ja”. Ten facet w wieku 23 lat ma z pewnością największe nozdrza w całym zachodnim świecie (jeśli dobrze się przyjrzysz to z pewnością dostrzeżesz jego mózg) plus całkiem sporą baterię innych ‚modsów ciała’. To blizny wycięte na jego policzkach oraz czole, podzielony język, kopuły silikonowe umieszczone pod skórą czoła i wiele więcej. Tak widzi siebie w swoich marzeniach a wszelkie „przeróbki” pozwalają mu być szczęśliwym. Czy już trochę przegiął oceńcie sami… Kliknijcie, aby powiększyć zdjęcia.

Oficjalna strona Pawełka: tutaj, Facebook: tutaj

Niepowstrzymany Pawełek raz (Unstoppable Pauly 01)

Niepowstrzymany Pawełek dwa (Unstoppable Pauly 02)

Niepowstrzymany Pawełek trzy (Unstoppable Pauly 03)

5 komentarzy

 1. normalny

  LOL! świrów na świecie nie brakuje!

 2. dsar

  kretyn

 3. Iza

  Byłby fajnym,przystojnym facetem gdyby sie tak nie oszpecił,ble

 4. tryczu

  poczytajcie co ma do powiedzenia a dopiero później wyraźcie swoja opinie .. mam tu na myśli pisanie coś typu kretyn.. komu to przeszkadza, że się tak czy inaczej wydzierał lub ma tu i tam kolczyki.. ludzie zastanówcie się zanim coś takiego napiszecie ;] każdy ma swój własny styl a przy nim indywidualne ograniczenia z nim powiązane.. jak widać on jeszcze ograniczeń nie odnalazł xD hehhe ;P xD

 5. Marcin

  Każdy ma swój styl
  mi tam się podoba


Skomentuj

Jeśli chcesz zadać pytanie albo rozpocząć dyskusję niezwiązaną z tematem tego wpisu, zajrzyj lepiej na forum o tatuażu i piercingu. Jeśli chcesz pozostawić swój komentarz do wpisu Niepowstrzymany Pawełek skorzystaj z formularza poniżej. Komentarze mogą pojawiać się z opóźnieniem. Te zawierające wulgaryzmy będą usuwane.


Przeczytaj poprzedni wpis:
Kat Von D

26-letnia Kat Von D, jedna z najpopularniejszych i najzdolniejszych tatuażystek oraz gwiazda bijącego rekordy oglądalności reality show "LA Ink".

Zamknij