tatuaż, wzory tattoo, piercing, body art - tatuaze.net.pltatuaż, wzory tattoo, piercing, body art - tatuaze.net.pl

tatuaze.net.pl » Różne » Nie tego się spodziewaliście…

Nie tego się spodziewaliście…

Nie tego się spodziewaliście...Dzisiaj wpis niecodzienny, niezwyczajny… ;-) Tatuaże to już pewien element kultury masowej, to fakt. Sytuację tę dostrzegają także producenci różnych gadżetów, urządzeń, a także znani projektanci mody. To dlatego, że popularność ozdób ciała nazywanych tatuażami ciągle rośnie i jest coraz więcej osób, które mają bzika na punkcie tatuażu. Pomysły przedsiębiorców zaskakują. Wielu z nich prześciga się w wymyślaniu gadżetów i artykułów dnia codziennego związanych z tatuażami. Oto nowe znalezisko.

Przyznam szczerze, że to całkiem nieźle, że tatuaże mają aż taki wpływ na społeczeństwo. Jak wcześniej wspomniałem, producenci są naprawdę pomysłowi i kreatywni. Jeśli ktoś się uprze i dobrze poszuka to może znaleźć i kupić sobie nawet zestaw talerzy ze wzorami tatuaży. Nie o talerzach jednak dzisiaj będzie…

Ostatnim wpisem z serii „Gadżety” były tatuaże tymczasowe Chanel, sprzedawane za jedyne 75 dolarów. Moje najnowsze odkrycie to… Uwaga! Ręczniki papierowe! Tak, to ręczniki papierowe ze wzorami tatuaży. Ręczniki te możemy zakupić w Wielkiej Brytanii w sieci sprzedaży detalicznej „Rockett St George”. Nadadzą się zarówno do kuchni, jak i do studia tatuażu, żeby podkreślić jego hardkorowy charakter ;-) Ręczniki papierowe sprzedawane są w rolkach po 20 metrów i kosztują 5,5 funta szterlinga. Ozdobione są klasycznymi amerykańskimi wzorami. Mieszkacie w UK? Możecie je kupić online tutaj.

Jako, że seria „Gadżety” jest nową inicjatywą, liczącą dopiero dwa posty, zapraszam Was do nadsyłania własnych propozycji. Najciekawsze i najbardziej oryginalne znaleziska opublikujemy na łamach naszego bloga.

A oto wspomniane ręczniki:

Ręczniki papierowe ze wzorami tatuażycomments-tattoo-avatar
Tattoo Addict twierdzi, że:

Jeszcze nikt nie skomentował tego wpisu, możesz być pierwszy...
Śmiało! Wyraź swoją opinię!


Skomentuj

Jeśli chcesz zadać pytanie albo rozpocząć dyskusję niezwiązaną z tematem tego wpisu, zajrzyj lepiej na forum o tatuażu i piercingu. Jeśli chcesz pozostawić swój komentarz do wpisu Nie tego się spodziewaliście… skorzystaj z formularza poniżej. Komentarze mogą pojawiać się z opóźnieniem. Te zawierające wulgaryzmy będą usuwane.


Przeczytaj poprzedni wpis:
Festiwal tatuażu Grudziądz 2010

Studio Tatuażu 3rd Eye zaprasza do udziału w III Ogólnopolskim Festiwalu Tatuażu, który odbędzie się w dniach 24 i 25 kwietnia w klubie Skala w Grudziądzu, ul. Rybacka 14.

Zamknij