tatuaż, wzory tattoo, piercing, body art - tatuaze.net.pltatuaż, wzory tattoo, piercing, body art - tatuaze.net.pl

tatuaze.net.pl » Różne » Konkurs: Wygraj nową dziarę!

Konkurs: Wygraj nową dziarę!

Konkurs Głosu KoszalińskiegoDnia 6 lipca ruszył konkurs „Głosu Koszalińskiego”. Niestety, nie jest to propozycja dla każdego. Warunek jest jeden – musisz już mieć tatuaż i… odwagę, żeby go pokazać. Zgłoszenia można nadsyłać do 14 lipca 2010. Najlepsze tatuaże wybiorą internauci. Do wygrania vouchery do studia tatuażu o wartości 600zł, 400zł, 200zł. Nie czekaj i zgłoś się do udziału!

Swoje zdjęcia możecie nadsyłać na adres: joanna.krezelewska@mediaregionalne.pl, wpisując w temacie wiadomości „Tatuaż lata”, a w treści imię i nazwisko oraz telefon kontaktowy.

Napiszcie dlaczego i w jakich okolicznościach zrobiliście sobie swój tatuaż. Czy oznacza on coś szczególnego? Upamiętnia jakieś ważne dla was wydarzenie?

Nadesłane tatuaże wezmą udział w rozpoczynającym się 16 lipca głosowaniu internautów. Wyniki zostaną ogłoszone 20 sierpnia w koszalińskim klubie Fregata. Uwaga, impreza będzie połączona z… tatuowaniem na miejscu!

Więcej informacji na stronie „Głosu Koszalińskiego”.comments-tattoo-avatar
Tattoo Addict twierdzi, że:

Jeszcze nikt nie skomentował tego wpisu, możesz być pierwszy...
Śmiało! Wyraź swoją opinię!


Skomentuj

Jeśli chcesz zadać pytanie albo rozpocząć dyskusję niezwiązaną z tematem tego wpisu, zajrzyj lepiej na forum o tatuażu i piercingu. Jeśli chcesz pozostawić swój komentarz do wpisu Konkurs: Wygraj nową dziarę! skorzystaj z formularza poniżej. Komentarze mogą pojawiać się z opóźnieniem. Te zawierające wulgaryzmy będą usuwane.


Przeczytaj poprzedni wpis:
Yakuza

Członkowie Yakuzy uważają się za spadkobierców samurajów i działają według ściśle określonego kodeksu honorowego. Cechą, która również ich wyróżnia jest body suit, czyli rozległy tatuaż pokrywający prawie całe ciało.

Zamknij