tatuaż, wzory tattoo, piercing, body art - tatuaze.net.pltatuaż, wzory tattoo, piercing, body art - tatuaze.net.pl

tatuaze.net.pl » Różne » Konkurs Endorfine Studio

Konkurs Endorfine Studio

konkurs Endorfine Studio„Pokaż swój tatuaż” to konkurs, który wystartował w dniu dzisiejszym. Jego organizatorem jest rzeszowskie studio Endorfine. Ideą konkursu jest chęć znalezienia, pokazania szerszej publiczności oraz nagrodzenia dobrze wykonanych, ładnych i ciekawych tatuaży których właścicielami są osoby zamieszkujące Podkarpacie.

Zasady.
Do udziału w konkursie mogą przystąpić osoby pełnoletnie zameldowane lub potrafiące udokumentować zamieszkanie na terenie województwa Podkarpackiego które w dniach od 1 do 23 kwietnia wyślą poprawnie wypełnione zgłoszenie wraz ze zdjęciem swojego tatuażu.

Zgłoszenia trzeba wysłać używając formularza dostępnego na stronie studia. Można również zgłaszać się osobiście w Endorfine Studio w Rzeszowie. W studiu będzie można również zrobić zdjęcie tatuażu.

Zgłoszenia do konkursu będą przyjmowane od 1 kwietna do 23 kwietnia 2010 roku.

Endorfine Studio Rzeszów

Weryfikacja przesłanych zgłoszeń i wybór 15-tu najlepszych tatuaży Podkarpacia nastąpi w dniach 24-30 kwietnia 2010 roku. Wyboru dokonywać będzie Jury w składzie: Marek Jurczenko (postać znana w branży tattoo, redaktor magazynu Tatuaż Ciało i Sztuka), Jerzy Szubert (Tatuator w Endorfine Studio Rzeszów. Prace wykonane w Endorfine Studio nie będą brały udziału w konkursie) oraz ………… (obecnie trwają rozmowy z trzecim Jurorem).

Impreza finałowa na którą zostaną zaproszeni właściciele najlepszych 15-tu tatuaży Podkarpacia odbędzie się 8 maja w jednym z popularnych Klubów w Rzeszowie. Podczas imprezy Jury wybierze najlepszy tatuaż Podkarpacia oraz odpowiednio drugi i trzeci tatuaż Podkarpacia. Dla osób które zajmą 1, 2 i 3 miejsce przewidziane są nagrody główne. Dla pozostałych z finałowej 15-tki nagrody pocieszenia. Podczas imprezy finałowej przewidziane są różne atrakcje m.in.: pokaz tatuowania na żywo, malarskie art fusion, pokaz body painting, występ grupy tańca breakdance Wataha Breakers, koncert, itd

Sponsorzy:
Tatuaż Ciało i Sztuka – www.tatuaz.net
Wydawnictwo Kontrowers
Tattoo Fest – www.tattoofest.pl
Tattoo Brand – www.tattoofestbrand.com
Easytattoo/ Easypiercing/ Easycleaning – www.easytattoo.pl
Endorfine Studio Rzeszów
Dibo i Code Skateshops
Vans
2KC

Więcej informacji znajdziecie na stronie organizatora: Endorfine Studio Rzeszów, http://www.endorfinestudio.plcomments-tattoo-avatar
Tattoo Addict twierdzi, że:

Jeszcze nikt nie skomentował tego wpisu, możesz być pierwszy...
Śmiało! Wyraź swoją opinię!


Skomentuj

Jeśli chcesz zadać pytanie albo rozpocząć dyskusję niezwiązaną z tematem tego wpisu, zajrzyj lepiej na forum o tatuażu i piercingu. Jeśli chcesz pozostawić swój komentarz do wpisu Konkurs Endorfine Studio skorzystaj z formularza poniżej. Komentarze mogą pojawiać się z opóźnieniem. Te zawierające wulgaryzmy będą usuwane.


Przeczytaj poprzedni wpis:
Tatuaż artystyczny, przestępczy i więzienny

Jak wygląda tatuaż złodzieja nocnego, co oznacza wytatuowana kropka przy oku i jakie jest znaczenie tatuażu więziennego - na te pytania odpowiada doktor Sławomir Przybyliński z Wydziału Nauk Społecznych Uniwersytetu...

Zamknij