tatuaż, wzory tattoo, piercing, body art - tatuaze.net.pltatuaż, wzory tattoo, piercing, body art - tatuaze.net.pl

tatuaze.net.pl » Różne » Konkurs „Blog Roku 2009”

Konkurs „Blog Roku 2009”

Blog Roku 2009 - zagłosuj na tatuaze.net.plNo i dzisiaj zaczęło się… Blog tatuaze.net.pl bierze udział w corocznym konkursie „Blog Roku 2009” w kategorii „Moje zainteresowania i pasje (blogi tematyczne)”. Udało mi się przejść pierwszy etap. Teraz walczę dalej. Lubisz tatuaże i chcesz mi pomóc przejść do trzeciego etapu? Będzie mi miło jak zagłosujesz na mnie.Jeden głos to koszt 1,22 PLN z VAT. Dochód z smsów zostanie przekazany na turnusy rehabilitacyjne dla osób niepełnosprawnych, więc pieniądze nie trafiają do kasy organizatora i uczestników.

banner Blog Roku 2009Wyślij SMS o treści: H00147 (ha zero zero jeden cztery siedem) na numer 7144
W treści SMSa wpisujemy tylko kod, nie umieszczamy w nim żadnych dodatkowych znaków ani spacji.

Głosowanie rozpoczęło się dzisiaj o godz. 15.00 i potrwa do 21 stycznia do godz. 12.00. Do trzeciego etapu przejdą blogi i serwisy, które otrzymają najwięcej SMSów. Jeśli uważacie, że zasłużyłem na to, by być docenionym – śmiało głosujcie! Czym mogę się odwdzięczyć? Postaram się, aby blog rozwijał się dalej i ewoluował. Dołożę wszelkich starań, aby blog był coraz lepszy i poruszał ciekawe tematy, również te kontrowersyjne.

Jeszcze krótkie info: Organizatorem konkursu jest portal Onet.pl, a oficjalnymi patronami medialnymi są m.in. TVN24, Newsweek, Marketing and More, Bluszcz, Plejada. Więcej informacji znajdziecie tutaj (link usunięty). Wśród jurorów zasiadają m.in.: Grzegorz Marczak (antyweb.pl), Odeta Moro-Figurska, Tomasz Sekielski, Robert Makłowicz, Lidia Popiel i wielu innych.

Dzięki za wszystkie głosy! Może dzięki Wam uda mi się wygrać podróż marzeń!

2 komentarze

  1. bongos

    SMS wysłany! 2w1 – głos na bloga i kasa dla niepełnosprawnych. A co mi tam – nie zbiednieje! ;)

  2. wpolscemamymocneseo

    Szkoda e tu wczesniej nie trafilem…na pewno bym zaglosowal. Calkiem niezly design! pozdr


Skomentuj

Jeśli chcesz zadać pytanie albo rozpocząć dyskusję niezwiązaną z tematem tego wpisu, zajrzyj lepiej na forum o tatuażu i piercingu. Jeśli chcesz pozostawić swój komentarz do wpisu Konkurs „Blog Roku 2009” skorzystaj z formularza poniżej. Komentarze mogą pojawiać się z opóźnieniem. Te zawierające wulgaryzmy będą usuwane.


Przeczytaj poprzedni wpis:
Tattoo Festival Łódź 2010

Mam przyjemność poinformować, iż w dniach 20-21 lutego w Łodzi - polskiej stolicy muzyki drum'n'bass - w klubie muzycznym Dekompresja odbędzie się trzecia już edycja ogólnopolskiego festiwalu tatuażu.

Zamknij