tatuaż, wzory tattoo, piercing, body art - tatuaze.net.pltatuaż, wzory tattoo, piercing, body art - tatuaze.net.pl

tatuaze.net.pl » Modyfikacje » iDermal – iPod nano na rękę

iDermal – iPod nano na rękę

iDermal - iPod nano na rękęFanboye Apple są naprawdę pokręceni i potrafią godzinami wychwalać urządzenia i gadżety stworzone przez koncern z Cupertino. Jednym z bardziej trendy, jazzy, groovy, cool gadżetów od Apple jest iPod nano 6. generacji. Co zrobić, aby lansować się z nim cały czas? Niejaki Dave Hurban, tatuażysta z zawodu wszczepił sobie cztery magnesy na nadgarstku w miejscu, w którym zwykle nosimy zegarek. Inni fanboye nie mogą wyjść z podziwu.

Pomysł na przerobienie małego odtwarzacza multimedialnego iPod nano na zegarek noszony na ręku nie jest niczym nowym. Wielu fanboyów Apple używa do tego pasków lub bransoletek. Dopiero Dave Hurban udowodnił, że można zrobić to w bardziej oryginalny sposób. Nie po to przecież sobie robił tatuaże, aby potem je zakrywać i zasłaniać. Otóż Dave wszczepił sobie w nadgarstek cztery magnesy, do których przyczepia swojego nano. Artysta nazwał swoje magnetyczne implanty iDermal.

iDermal - iPod nano na nadgarstku

Jego dzieło zyskało już spory rozgłos, dzięki współpracy z firmą Kaleidoscope Kreative. Pracownicy firmy cały proces wszczepienia zarejestrowali na wideo, które możecie obejrzeć na Youtube: http://www.youtube.com/watch?v=QKVNVoBScFA

Dave jest dumny ze swojej modyfikacji ciała i implantów. Bez wątpienia iPod nano na ręku bez paska prezentuje się odjazdowo i wygląda o niebo lepiej.

Ciekawe, co na to firma Apple? Czy jakoś doceni Dave’a?

2 komentarze

  1. Tomasz

    Pomysł ciekawy, aczkolwiek wydaje mi się, że jest to już przesada. Moim zdaniem wcale to nie wygląda dobrze, po za tym nie sądzę aby te magnesy były na tyle mocne aby urządzenie nie odpadało przy gwałtowniejszych ruchach.

  2. sower

    Debil


Skomentuj

Jeśli chcesz zadać pytanie albo rozpocząć dyskusję niezwiązaną z tematem tego wpisu, zajrzyj lepiej na forum o tatuażu i piercingu. Jeśli chcesz pozostawić swój komentarz do wpisu iDermal – iPod nano na rękę skorzystaj z formularza poniżej. Komentarze mogą pojawiać się z opóźnieniem. Te zawierające wulgaryzmy będą usuwane.


Przeczytaj poprzedni wpis:
Archiwalne numery Tattoofest

Tattoofest to polski magazyn dla ludzi kochających tatuaże, publikowany regularnie co miesiąc od kwietnia 2007 roku. Już od pierwszych numerów redaktorzy Tattoofest Magazyn intensywnie pracowali nad jego rozpoznawalnością w kraju...

Zamknij