forum tatuaze.net.pl » Informacje

[zamknięty]

Regulamin forum

(1 wpis)
 1. tatuaze.net.pl
  Klucznik

  Zaloguj się, by wysłać PM

  Zasady panujące na forum

 2. 1. Forum dyskusyjne tatuaze.net.pl służy wymianie poglądów i opinii wszystkich Członków forum.
 3. 2. Temat wiadomości nie może mieć więcej niż 30 znaków i musi zawierać, co najmniej jedną literę albo jedna cyfrę.
 4. 3. Administrator może na zasadzie wyróżnienia przyznać określony profil danej osobie, bez względu na ilość wysłanych przez nią postów.
 5. 4. Administrator może zablokować dostęp danej osobie do forum bez podania przyczyny, jeśli ta nie przestrzega niniejszego regulaminu.
 6. 5. Sugerujemy - podczas rejestracji lepiej nie podawać niektórych informacji personalnych, niż je podawać błędnie.
  Informacje te nie będą podawane żadnym osobom ani podmiotom trzecim, jednakże webmaster, administrator i moderatorzy nie będą obarczeni odpowiedzialnością za włamania hackerskie prowadzące do pozyskania tych danych.
 7. 6. Osoby, które będą sztucznie wszczynać zbędne polemiki na forum prowadzące do kłótni lub ostrzejszych wypowiedzi, a także w nich uczestniczyć, będą wykluczane z uczestnictwa na naszym forum.
 8. 7. Forum nasze zakłada aktywność. Oznacza to, ze "zaprosiliśmy" Cię do współpracy z nami, ale oczekujemy, ze oprócz korzystania z masy informacji - będziesz sam owe informacje tworzył. Jest to jedna z najważniejszych zasad na naszym forum.
 9. 8. Avatary używane na naszym forum pochodzące ze strony Gravatar.com - oznacza to, że jeśli chcesz posiadać i używać avataru musisz założyć bezpłatne konto we wcześniej wspomnianym serwisie Gravatar.com. Konto jest bezpłatne.
 10. 9. Zabrania się aktywnego używania dwóch lub więcej kont przez jedną osobę lub specjalnego zakładania kolejnego konta, aby uniknąć nadzoru.
 11. 10. Zakaz pisania postów o treści kupie/sprzedam/zamienię ( w dziale do tego nie przeznaczonym). Posty tego typu będą usuwane, a użytkownik nagminnie łamiący ten punkt regulaminu zostanie ukarany tzw. banem, czyli permanentnym zakazem korzystania z forum.
 12. 11. Użytkownik potwierdza, że nie będzie pisał żadnych obraźliwych, obscenicznych, wulgarnych, oszczerczych, nienawistnych, zawierających groźby i innych treści, które mogą być sprzeczne z prawem. Złamanie tej zasady może być przyczyną zablokowania konta użytkownika czasowo lub na stale. Aby wspomóc te działania rejestrowane są adresy IP autorów. Administracja zastrzega sobie prawo do wysyłania e-maili pod adres podany przy rejestracji i nie ponosi odpowiedzialności za niepoprawne wpisanie adresu.
 13. 12. Wszelkie skargi i uwagi na temat treści zawartych na forum można zgłaszać do moderatorów administratora forum.
 14. 13. Forum NIE odpowiada za treści opublikowane na forum przez osoby trzecie. Przyjmuje jednak uzasadnione wnioski o usuwanie postów (choć nie jest to obligatoryjne).
 15. 14. Autorzy postów godzą się, że treść ich wpisów może zostać w części lub w całości użyta na stronie głównej w celach informacyjnych.
 16. 15. Nie można oferować nielegalnego oprogramowania i plików oraz informowania o miejscu składowania tychże plików.
 17. 16. Osoby nagminnie zakładające tematy czy piszące posty które kolidują z celem forum będą wyłączane z udziału w nim.
 18. 17. Nieznajomość zasad panujących na forum nie jest żadnym wytłumaczeniem w razie ich złamania, każdy może poświęcić 5 minut na ich przeczytanie.
 19. Zasady wysyłania wiadomości

  Przed wysłaniem postu zapytania proszę o sprawdzenie czy owe pytanie nie zostało już postawione przez kogoś innego.
  Do sprawdzania służy opcja Szukaj (na górze strony z lewej strony).

 20. 1. Jeśli nie masz nic do powiedzenia, nie wypowiadaj się.
 21. 2. Wysyłanie wiadomości dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników.
 22. 3. Każdy post przed wysłaniem należy przeczytać ponownie i sprawdzić. Należy przykładać dużą wagę do poprawności gramatycznej i ortograficznej postu. W przypadku napisania niepoprawnej wiadomości, zawsze można ja edytować i zmienić jej treść (edytować można tylko swoje wiadomości w przeciągu pierwszych 60 minut).
 23. 4. Zakaz umieszczania tego samego postu w kilku działach.
 24. 5. Wszelka publikacja linków na Forum, wymusza uprzednie sprawdzenie prawdziwości zamieszczanego linka.
 25. 6. Post piszemy małymi literami, zwracamy uwagę na znaki przystankowe, pisanie z dużymi literami, pogrubianie, kolorowanie, zwiększanie czcionki oznacza ze "coś" w swojej wypowiedzi chcesz podkreślić na coś zwracasz uwagę.
 26. 7. Użytkownik forum, może wysyłać także prywatne wiadomości, które będą widoczne tylko dla osób, do których zostały wysłane.
 27. 8. Floodowanie, spamowanie poprzez reklamowanie swoich stron nie związanych z tematyką forum, stron pornograficznych, a także obrażanie innych osób, ich poglądów politycznych lub religijnych oraz używanie niecenzuralnych słów jest zabronione i może stać się podstawa do zablokowania dostępu do naszego forum.
 28. 9. Proszę umieszczać posty we właściwych działach, w przeciwnym wypadku mogą zostać skasowane, przeniesione do właściwego działu albo zamknięte.
 29. 10. Tematy topików powinny być układane jasno i zrozumiale; posty, które są ułożone nieprawidłowo, np. "Pomocy", „Mam problem’’ etc., będą kasowane przez moderatora ew. temat będzie zmieniany na bardziej pasujący do treści, ale to zależy od dobrej woli moderatora. Z każdej nazwy tematu ma wynikać, czego dany wątek dotyczy.
 30. 12. Post = wypowiedź. Nie można wysyłać wiadomości w stylu "Mnie także", "Ja tez chce", "Podeślij także mnie", "heh dobre" itp. Jeżeli chcesz przesłać dla autora prośbę, pochwałę to użyj "Prywatna Wiadomość - PW. Dbamy o poziom dyskusji i tego typu wiadomości będę bezwzględnie i bez uprzedzenia usuwane.
 31. 13. Nie zadawaj pytań, na które padła już odpowiedz; przeglądaj watki toczonych rozmów w obrębie danej grupy tematycznej.
 32. 14. Pomagamy na forum i jednocześnie rozpoczynamy odpowiednie wątki.
 33. 15. Posty powinny dotyczyć treści toczącej się dyskusji. Wiadomości, które nie są związane z tematem zostają automatycznie usunięte przez moderatora.
 34. 16. Nowo rozpoczęta wiadomość musi determinować do dyskusji. Oznacza to, że rozpoczynany wątek powinien nie tylko być zgodny z w/w zasadami, ale także zawierać krótkie wprowadzenie do zagadnienia, opinię piszącego, a dopiero potem ew. pytanie. Jedynym miejscem na forum gdzie dopuszczalne jest samo pytanie jest dział "Pomoc".
 35. 17. Administracja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi użytkowników. Nie zmienia to jednak faktu, że wszelkie wiadomości powinny być zgodne z obowiązującym prawem.
 36. 18. Administratorzy zastrzegają sobie możliwość wprowadzania zmian do powyższego regulaminu.
Utworzony 11 lat temu #

Wątek zamknięty

Ten wątek został zamknięty.