tatuaż, wzory tattoo, piercing, body art - tatuaze.net.pltatuaż, wzory tattoo, piercing, body art - tatuaze.net.pl

tatuaze.net.pl » Różne » Forum o tatuażach, piercingu itd.

Forum o tatuażach, piercingu itd.

Forum o <a href=tatuażach, piercingu itd.” title=”Forum o tatuażach, piercingu itd.” align=”left” style=”margin-left: 0px; margin-right: 10px;”>Mamy przyjemność poinformować o długo oczekiwanym przez Was forum. W dniu dzisiejszym udało się uruchomić małe, skromne forum, które pomoże Wam zdobyć dodatkowe informacje związane z tematyką tatuażu, piercingu oraz modyfikacji ciała. Od dzisiaj będziecie się mogli dzielić swoimi opiniami i przemyśleniami – do czego serdecznie namawiamy. Jest jednak kilka rzeczy, o których musicie wiedzieć…

Forum oparte jest o silnik bbPress.org dlatego różni się trochę od pozostałych for. Jest jednak bardzo proste w obsłudze i posiada popularne funkcjonalności, czyli prywatne wiadomości oraz wgrywanie avatarów. Avatary pochodzące z serwisu Gravatar.com – oznacza to, że musicie założyć darmowe konto w tym właśnie serwisie, aby Wasz avatar wyświetlał się.

Pamiętajcie również, że obecnie jest to wersja beta, więc mogą występować drobne usterki. W razie problemów z korzystaniem z forum – skorzystajcie z działu Kontakt i poinformujcie nas o tym. Postaramy się szybko zadziałać.

To tyle przynudzania. Zapraszamy do rejestrowania się i do dyskusji – pamiętajcie jednak, aby stosować się do regulaminu naszego forum.

2 komentarze

  1. Tytol

    Snake w Zgierzu. Wojtek robi. Polecam. Suuuuper. A ceny konkurencyjne. Gość robi naprawdę jak artysta. Super

  2. extremehobby.eu

    Idealne do tego, żeby w nich uprawiać sporty zimowe.


Skomentuj

Jeśli chcesz zadać pytanie albo rozpocząć dyskusję niezwiązaną z tematem tego wpisu, zajrzyj lepiej na forum o tatuażu i piercingu. Jeśli chcesz pozostawić swój komentarz do wpisu Forum o tatuażach, piercingu itd. skorzystaj z formularza poniżej. Komentarze mogą pojawiać się z opóźnieniem. Te zawierające wulgaryzmy będą usuwane.


Przeczytaj poprzedni wpis:
Chińskie znaki i symbole

Chińskie znaki nazywane również chińskimi hieroglifami zazwyczaj posiadają bardzo dużo znaczeń. Chińskie znaki nie posiadają cech gramatycznych, ukazują nam jedynie przenikliwy i przepastny sens - to specjalność w piśmie chińskim.

Zamknij