tatuaż, wzory tattoo, piercing, body art - tatuaze.net.pltatuaż, wzory tattoo, piercing, body art - tatuaze.net.pl

tatuaze.net.pl » Tatuaż » Festiwal tatuażu Grudziądz 2010

Festiwal tatuażu Grudziądz 2010

Festiwal tatuażu Grudziądz 2010Studio Tatuażu 3rd Eye zaprasza do udziału w III Ogólnopolskim Festiwalu Tatuażu, który odbędzie się w dniach 24 i 25 kwietnia w klubie Skala w Grudziądzu, ul. Rybacka 14. Organizatorzy liczą na duże zainteresowanie. Będzie to kolejna tego typu impreza, na której będzie można „pochwalić” się swoimi pracami, podziwiać innych artystów i wymienić nowe doświadczenia.

Swoją obecność na grudziądzkiej konwencji potwierdzili już najlepsi polscy tatuatorzy. Atrakcją będzie niewątpliwie nagroda główna w niedzielnym konkursie Best of Show – maszynka do tatuażu zaprojektowana i wykonana przez Andrzeja Leńczuka, jednego z najlepszych polskich tatuatorów. Tatuaże w 11 konkurencjach oceniać będzie jury w składzie: Andrzej Leńczuk ze studia Alien, Junior z Juniorink Studio i Sławek Frączek z Tattoo Studio.

Oprócz masy świetnych artystów, w Grudziądzu pojawi się kilka firm ze sprzętem i akcesoriami do tatuażu oraz z ciuchami, a także przedstawiciele tatuatorskiej prasy oraz tematycznych portali internetowych.

Tattoo festiwal Grudziądz 2010

Więcej info na stronie festiwalu: www.tattoofestiwal-grudziadz.pl

1 komentarz

  1. Ink Tattoo

    Zapowiada się na niezła imprezę a w dodatku będzie można obejrzeć wiele ciekawych tatuaży. na pewno się wybiorę, a po wszystkim podzielę się moimi wrażeniami.


Skomentuj

Jeśli chcesz zadać pytanie albo rozpocząć dyskusję niezwiązaną z tematem tego wpisu, zajrzyj lepiej na forum o tatuażu i piercingu. Jeśli chcesz pozostawić swój komentarz do wpisu Festiwal tatuażu Grudziądz 2010 skorzystaj z formularza poniżej. Komentarze mogą pojawiać się z opóźnieniem. Te zawierające wulgaryzmy będą usuwane.


Przeczytaj poprzedni wpis:
Konkurs Endorfine Studio

"Pokaż swój tatuaż" to konkurs, który wystartował w dniu dzisiejszym. Jego organizatorem jest rzeszowskie studio Endorfine. Ideą konkursu jest chęć znalezienia, pokazania szerszej publiczności oraz nagrodzenia dobrze wykonanych, ładnych i...

Zamknij