tatuaż, wzory tattoo, piercing, body art - tatuaze.net.pltatuaż, wzory tattoo, piercing, body art - tatuaze.net.pl

tatuaze.net.pl » Tatuaż » Face tattoo: Gucci Mane

Face tattoo: Gucci Mane

Gucci ManeSzaleństwo. Jedynie to mogę napisać. Nie mam nic przeciwko tatuażom na twarzy, w końcu każdy sam decyduje o miejscu i wzorze, więc się od razu nie irytujcie, ale… Wydaje mi się, że tylko ludzie, którzy kiedyś pogubili się w swoim życiu, robią sobie face tattoo. Mike Tyson jest tutaj chyba najlepszym przykładem. Anyway, czasami niektórzy mają zbyt wybujałą fantazję i jadą już tylko w jedną stronę…Facetem, który na pewno mógłby starać się o miano jednego z większych świrów w świecie show businessu jest raper Gucci Mane. Muzyk, który niedawno został zwolniony z aresztu i odesłany do szpitala psychiatrycznego z powodu niepoczytalności pochwalił się nowym tatuażem. Swój prawy policzek ozdobił lodem rożkiem z trzema gałkami. Tatuaż został wykonany w studio Tenth Street Tattoo przez Shane’a Willoughby. Wafel został dodatkowo udekorowany czerwonymi błyskawicami i napisem „Brrr”. Nieoficjalnie mówi się, że raper promuje w ten sposób swoją wytwórnię So Icey Entartainment. Smak poszczególnych gałek nie jest jednak znany ;-) Anyway, koleś naprawdę ma nierówno pod sufitem…

Gucci Mane face tattoo

A Wy jak skomentujecie tatuaż Gucciego Mane’a?

3 komentarze

  1. Paweł

    gucci brrr

  2. Paweł

    nie skomentuję tatuażu, bo po wysłuchaniu tej tandetnej piosenki wydaje mi się, że lepiej wychodzi mu robienie głupich tatuaży niż piosenek… poważnie, kto słucha takiego szajsu??

  3. szalony

    murzynski raper, zapewne wykształcenie podstawowe albo i mniej, więzienie, psychiatryk, ale ma wtywórnię i trzepie hajs na muzyce.


Skomentuj

Jeśli chcesz zadać pytanie albo rozpocząć dyskusję niezwiązaną z tematem tego wpisu, zajrzyj lepiej na forum o tatuażu i piercingu. Jeśli chcesz pozostawić swój komentarz do wpisu Face tattoo: Gucci Mane skorzystaj z formularza poniżej. Komentarze mogą pojawiać się z opóźnieniem. Te zawierające wulgaryzmy będą usuwane.


Przeczytaj poprzedni wpis:
Tattoofestival Łódź 2011

Klub Muzyczny Dekompresja po raz czwarty zaprasza na ogólnopolski festiwalu tatuażu, który odbędzie się, jak zawsze w mieście Łódź. W programie konwentu znajdują się m.in. konkurs tatuażu (12 kategorii), występy...

Zamknij