tatuaż, wzory tattoo, piercing, body art - tatuaze.net.pltatuaż, wzory tattoo, piercing, body art - tatuaze.net.pl

tatuaze.net.pl » Różne » Chanel chce Cię wytatuować

Chanel chce Cię wytatuować

Chanel chce Cię wytatuowaćTatuaże z tandetnym marynarzem lub kotwicą już dawno odeszły w przeszłość, a tatuowanie sobie logo marek było do tej pory zarezerwowane głównie dla raperów i innych ekstrawaganckich przedstawicieli show-biznesu. Świat idzie jednak do przodu. Teraz „noszenie” wydziaranego logo uważane jest w pewnych kręgach za bycie trendy. Znana marka Chanel znalazła sposób na dodatkową reklamę i wyciągnięcie pieniędzy od swoich bogatych klientów. Chanel zamierza sprzedawać tymczasowe tatuaże.

Tatuaże były jedną z niespodzianek świata mody i sezonu jesiennego: Rodarte malował swoje modelki podczas pokazów w odważne plemienne tribale, natomiast Jean Paul Gaultier opowiedział się za spryskiwaniem ich ciał sprayem.

Marka Chanel poszła dalej. Zamierza sprzedawać „bardziej nośną” wersję tego trendu, tj. bransoletki i naszyjniki z własnym logo w postaci zmywalnych, kalkowanych tatuaży. Wtajemniczeni ludzie ze świata mody twierdzą, iż jest to strzał w dziesiątkę., tym bardziej, że wzory projektował creative director Peter Philips.

Zestaw tymczasowych tatuaży będzie kosztować 75 dolarów! Cena, jak dla mnie przerażająca. W pakiecie znajdzie się 55 wzorów poświęconych głównie romantyczno-wiosennym motywom i kwiatom. Motywy będą „zgrywać się” z gniecionymi i przezroczystymi materiałami, które wg Chanel mają być modne w roku 2010. Pakiet będzie sprzedawany online od 1 marca 2010 pod nazwą „Les trompe l’oeil de Chanel”. Dostępny będzie również w międzynarodowych domach handlowych takich jak Selfridges.

Chanel tattoo 2

Chanel tattoo 3

Dostępność pakietu „stylowych” tatuaży od Chanel to sprytnie zaplanowany zabieg marketingowy. Nie ma przecież lepszego czasu jak wiosna i lato, żeby stać się prawdziwym pozerem i ludzkim billboardem, prawda? ;) Nie wiem, jak wy, ale ja uważam to za totalną bzdurę i snobizm absolutny.comments-tattoo-avatar
Tattoo Addict twierdzi, że:

Jeszcze nikt nie skomentował tego wpisu, możesz być pierwszy...
Śmiało! Wyraź swoją opinię!


Skomentuj

Jeśli chcesz zadać pytanie albo rozpocząć dyskusję niezwiązaną z tematem tego wpisu, zajrzyj lepiej na forum o tatuażu i piercingu. Jeśli chcesz pozostawić swój komentarz do wpisu Chanel chce Cię wytatuować skorzystaj z formularza poniżej. Komentarze mogą pojawiać się z opóźnieniem. Te zawierające wulgaryzmy będą usuwane.


Przeczytaj poprzedni wpis:
Konkurs „Blog Roku 2009”

Blog tatuaze.net.pl bierze udział w corocznym konkursie "Blog Roku 2009" w kategorii "Moje zainteresowania i pasje (blogi tematyczne)". Udało mi się przejść pierwszy etap. Teraz walczę dalej.

Zamknij