tatuaż, wzory tattoo, piercing, body art - tatuaze.net.pltatuaż, wzory tattoo, piercing, body art - tatuaze.net.pl

tatuaze.net.pl » Różne » Blog Roku 2010 (aktualizacja)

Blog Roku 2010 (aktualizacja)

Blog Roku 2010Po raz drugi blog tatuaze.net.pl startuje w konkursie “Blog Roku” w kategorii “Moje zainteresowania i pasje (blogi tematyczne)”. W dniu dzisiejszym ruszył drugi etap, czyli nominowanie blogów do oceny przez Kapitułę Konkursu. Lubicie tatuaże i body art? Będę niezmiernie wdzięczny, jeżeli zagłosujecie właśnie na mój blog i pomożecie przejść do kolejnego etapu.

Głosowanie rozpoczęło się dzisiaj o godz. 15.00 i potrwa do 21 stycznia 2011 do godz. 12.00. Do trzeciego etapu przejdą blogi, które otrzymają najwięcej SMSów.

Będę niezmiernie wdzięczny, jeżeli zagłosujecie właśnie na mój blog. Wiem, że wpisy pojawiają się raczej niesystematycznie, ale często doba okazuje się dla mnie za krótka… Co mogę napisać, żeby zachęcić Was do głosowania? Tym bardziej teraz, kiedy każdy już swoje zaskórniaki uruchomił pomagając Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy? Mogę powiedzieć, że będę starać się o to, aby blog był coraz lepszy i ciekawszy.

Głosowanie zakończyło się. Nie udało się przejść do kolejnego etapu… Może w przyszłym roku. Dzięki wszystkim, którzy wysłali SMSy.

Nagrodami są: voucher na wycieczkę o wartości 15 000 zł brutto, voucher na biżuterię firmy Apart o wartości 1 000 zł brutto, laptop Acer.

Blog Roku 2010 - zagłosuj

Organizatorem konkursu jest portal Onet.pl, a oficjalnymi patronami medialnymi są m.in. TVN24, Newsweek, Brief, Zwierciadło, Wiadomosci24.pl, Chili Zet, Dziennik Polska The Times, Gazeta Krakowska, Dziennik Łódzki, Dziennik Zachodni, Dziennik Bałtycki.

Wśród jurorów zasiadają: Anna Maruszeczko, Aleksander Bochenek, Maciej Budzich, Katarzyna Grochola, Monika Olejnik, Jolanta Kwaśniewska, Filip Niedenthal, Maria Czubaszek-Karolak, Maria Czubaszek-Karolak i Maciej Musiał.

Głosowanie zakończyło się. Nie udało się przejść do kolejnego etapu… Może w przyszłym roku. Dzięki wszystkim, którzy wysłali SMSy.comments-tattoo-avatar
Tattoo Addict twierdzi, że:

Jeszcze nikt nie skomentował tego wpisu, możesz być pierwszy...
Śmiało! Wyraź swoją opinię!


Skomentuj

Jeśli chcesz zadać pytanie albo rozpocząć dyskusję niezwiązaną z tematem tego wpisu, zajrzyj lepiej na forum o tatuażu i piercingu. Jeśli chcesz pozostawić swój komentarz do wpisu Blog Roku 2010 (aktualizacja) skorzystaj z formularza poniżej. Komentarze mogą pojawiać się z opóźnieniem. Te zawierające wulgaryzmy będą usuwane.


Przeczytaj poprzedni wpis:
Tattoo Vixens 2 – wyślij zgłoszenie

Drogie wytatuowane Panie, jeżeli chcecie się znaleźć w drugiej edycji książki-katalogu "Tattoo Vixens" to teraz jest ku temu sposobność. Autorzy poszukują pięknych kobiet, których ciała zdobią równie piękne tatuaże. Nie...

Zamknij