tatuaż, wzory tattoo, piercing, body art - tatuaze.net.pltatuaż, wzory tattoo, piercing, body art - tatuaze.net.pl

tatuaze.net.pl » Różne » Ballantine’s: Human API

Ballantine’s: Human API

K.A.R.L - Ballantine's Human APIPlan B to postrzeganie świata w wyjątkowy sposób – Twój własny! Twoja pewność siebie, twój styl i wrodzona unikalna osobowość. Celebruj ducha kreatywności i używaj go, aby pozytywnie wkręcić ludzi dookoła Ciebie. To Plan B – plan Ballantine’s. Nie jest dla wszystkich, ale Ty przecież nie jesteś jak wszyscy, prawda? Jaki jest Twój plan, żeby zrobić wrażenie? To opis nowej kampanii marki Ballantine’s.


Streaming Tank, światowy lider w przesyłaniu wideo na żywo, został poproszony przez agencję Work Club o przygotowanie live streamów w połączeniu z kampanią Plan B. Cała koncepcja opiera się na widzach, którzy oglądają świat oczami artysty tatuatora. Kampania to seria trzech filmów. Do pierwszego wideo, które możecie obejrzeć poniżej został wybrany Karl, tatuażysta z Paryża. Widz może zobaczyć artystę przy pracy, mając jednocześnie możliwość porozmawiania z Karlem.

Jak to jest zrobione?
Streaming Tank umieściła na głowie artysty bezprzewodową kamerę, tak aby nagrywała dokładnie to, co ten widzi. Druga kamera obsługiwana przez operatora została umieszczona za artystą w celu nagrywania ciekawych ujęć (shotów) i przybliżeń. Obrazy z obu kamer był przesyłane na urządzenie zwane vision mixerem, następnie w czasie rzeczywistym obraz kodowano do formatu flash i odtwarzano na stronie Ballantine’s na Facebooku. Odtwarzacz transmitujący stream wyposażono w funkcję głosowania i przesyłania wiadomości bezpośrednio do artysty, tak aby mógł czytać sugestie widzów, np. te dotyczące kolorów tatuażu.

Rezultat?
Skuteczna kampania na żywo oraz impuls dla innych do rozpoczęcie wielu innych podobnych kampanii do kampanii Ballantine’s.

Wpis zaktualizujemy w najbliższym czasie, dodając w nim 2 pozostałe wideo.

Co sądzicie o kampanii Ballantine’s? Podoba Wam się?comments-tattoo-avatar
Tattoo Addict twierdzi, że:

Jeszcze nikt nie skomentował tego wpisu, możesz być pierwszy...
Śmiało! Wyraź swoją opinię!


Skomentuj

Jeśli chcesz zadać pytanie albo rozpocząć dyskusję niezwiązaną z tematem tego wpisu, zajrzyj lepiej na forum o tatuażu i piercingu. Jeśli chcesz pozostawić swój komentarz do wpisu Ballantine’s: Human API skorzystaj z formularza poniżej. Komentarze mogą pojawiać się z opóźnieniem. Te zawierające wulgaryzmy będą usuwane.


Przeczytaj poprzedni wpis:
Gdańsk Tattoo Konwent 2011

Już za miesiąc trzecia odsłona nadmorskiego festiwalu tatuażu, który odbędzie się w historycznych i przepełnionych industrialnym klimatem halach Centrum Stoczni Gdańskiej. Mowa oczywiście o Gdańsk Tattoo Konwent 2011! Tradycyjnie już...

Zamknij